Hoi dames, Sinds mijn 16e (nu 24) is het altijd al een gedoe geweest met anti conceptie. Op de een of andere manier heeft het voor mij allemaal negatieve bijwerkingen. Heb verschillende soorten pillen gehad. Van allemaal ervaar ik depressieve klachten. Zodra ik stop verdwijnt dit ook weer. Prikpil geprobeerd en dit was helemáál drama. +12 kilo en stemmingswisselingen waar je bang van werd. Spiraaltje geprobeerd ook drama. Nu toch weer aan de pil begonnen en ik merk dat ik weer moe,lusteloos, en niet lekker in mijn vel zit. Ik kan gewoon niet tegen die hormonen ben ik bang. Zijn er meer die dit probleem hebben? Wij hebben wel een kinderwens maar willen nog even wachten. Soms denk ik 't zit tussen mijn oren niet zo aanstellen....daarom ben ik benieuwd of er mensen zijn die dit herkennen.
Ik zelf heb alleen de pil gebruikt vanaf mijn 15e. Stediril, microgynon, Diane en Marvelon. Na het stoppen met de pil ging er een wereld voor mij open, net of alles weer beter binnen kwam, emoties weer echt zijn. Deze werden erg afgevlakt merkte ik toen. Hoger libido ook Ik geloof zeker wel dat anticonceptie met hormonen invloed op je stemming, gewicht etc kan hebben! Nadat ik voor 2e kinderwens stopte met de pil viel ik ook nog een paar kg af (dacht dat deze na de zwangerschap waren blijven plakken, maar kwam waarschijnlijk van de pil) Wellicht zou je een koper spiraal proberen, of condooms gebruiken tot jullie aan kinderen beginnen? Hier laat mijn man zich steriliseren als ik bevallen ben, geen hormoontroep meer voor mij!
Hier ook in het verleden verschillende pillen gebruikt met veel klachten. Hoofdpijn, weinig emoties, geen libido en gewoon een niet lekker gevoel. Wij gebruiken condooms, niet ideaal maar ik durf het niet meer aan met hormonen
ik kan er ook absoluut niet tegen dus je bent zeker niet de enige! in het begin dacht ook ook dat het een soort van instelling van mezelf was maar helaas is dat niet het geval. ik kreeg uiteindelijk ook heel veel migraine van alle hormonen en had totaal geen zin in sex. ik ben begonnen op mn 14de aan de pil ivm dat ik er zo ziek van was toen 10 jaar pil gehad maar toen de klachten bleven echt van alles geprobeerd.....nuvaring,persona (wat super werkte tot ik hem niet correct had gereset,gelijk zwanger)en spiralen. ben nu 34 en ben ten einde raad! prikpil + implantaat durf ik niet ivm dat je het er niet even zo uit haalt.ik hoop zoooooo dat mijn man zich gaat laten helpen en anders denk ik erover na het zelf te laten doen maar dat is voor jou nog niet aan de orde. lastig is het wel als je heftig op hormonen reageert en geloof me je bent echt niet de enige het is gewoon zooi.