Zoals de titel al zegt. Welke datum moet ik aanhouden als NOD. Ik heb deze ronde voor de 3e keer puregon gebruikt en de ovitrelle spuit voor de eisprong. Nu heb ik zondag 4 december de ovitrelle gezet. Welke datum is dan de NOD?
De 15e dag ná de eisprong! Ikzelf heb 10 dec vroeg in de ochtend pregnyl gezet. Mij eisprong was 11 december op een zondagavond. Dan is mijn NOD wanneer ik 15 dpo ben en dat is dus 26 dec..
Ik je 4 december rond 9 de ovitrelle gezet. Ik vermoed dat ik 5 december na 20 uur de eisprong ergens gehad heb. Het drukkende opgeblazen gevoel werd een scherpe steek en na 22 was alles wat ik voelde weer normaal. Dus dan kan ik 20 december als NOD nemen. Bedankt !
Heb ik ook al gedaan maar was me eerste druk aan het maken over de streepjes of ze wel ok waren. En wel ok opliepen zal de foto bijvoegen. Maar denk uitgaande van de nod dat het wel een kans gaat hebben dan.