Ik overweeg deze nu ook te kopen. Is deze ook zo praktisch in gebruik, net als de bondolino? Ik ben ze nog ff goed aan t vergelijken om Hopelijk de juiste keus te maken
Ik vind de storche fijner als de bondo omdat je het pand smaller kan maken tussen de beentjes. Zo kan een ukje ook met beentjes buiten boord zitten. Enigste nadeel; manlief en ik schelen heel veel qua omvang en de bondo heeft klitteband, past meteen, de storche een heupband met gesp en dat is wat meer verstelwerk.
Dat is inderdaad een van de grootste verschillen tussen de Bondolino en de Storchenwiege Carrier. De Bondolino heeft klittenband en de Storchenwiege Carrier heeft een gesp, waardoor het iets meer tijd kost om deze te verstellen dan bij de Bondolino. (let wel; het gaat hier om 30 seconden ongeveer ) Een ander verschil tussen de Storchenwiege en de Bondolino is dat de Storchenwiege helemaal van draagdoekstof is, zonder paddings etc. bij het lijfje, waardoor hij nog net ff wat beter om het ruggetje van je baby sluit dan de Bondolino en dat je hem helemaal op de 'maat' van je baby kunt instellen, wat bij de Bondolino dan weer net niet kan. Maar echt, beide dragers kunnen prima vanaf de geboorte en van beide dragers kun je nog heel lang plezier hebben. Je zou ze als je blijft twijfelen eens kunnen lenen bij Draagdoek Lenen of bij Babybij
bondolino! erg makkelijk in gebruik en super fijn voor kleine baby's.. ik maak de klitten band ook pas los als ik de kamer van mn meisje verlaat als ze slaapt
Als ik dit allemaal zo leest, zit de storchenwiege net wat beter/ fijner. Maakt t ook nog wat uit welke storchenwiege je neemt? Is t verstellen niet ingewikkeld?
Nee heel gemakkelijk! De gesp is idd verstelbaar en je kunt het door middel van een touwtje aan je baby aanpassen. Ik heb vanmiddag mijn peuter erin gehad op mijn rug. Ze vond t heerlijk hihi. Ik vond zelf het feit dat het draagdoekenstof is en het feit dat je hem aan kunt passen aan je kindje een heel groot voordeel tegenover andere dragers.
Ik gebruik een Baby K'tan, geen goedkope doek maar zijn geld meer dan waard vond ik. Hij is vanaf de geboorte te gebruiken, en een soort kruising tussen een kant-en-klare zak en een wikkeldoek. Wel een doek dus, maar niet hoeven wikkelen. Mijn zoon is nu bijna 11 maanden en hij zit er nog steeds met veel plezier in. Ik ga er nu niet meer lange stukken mee op pad, want dat wordt voor mezelf te zwaar. Maar last van rug en schouders krijg ik niet, omdat de banden heel breed over je schouders gaan.
Ik heb het topic ook even meegelezen, bedankt voor de goede uitleg over de verschillen tussen bondolino en de storchenwiege! op dit moment gaat mijn voorkeur uit naar de stochenwiege, maar ik wil ze eerst nog even in het echt zien/voelen/passen. Kan dat passen trouwens ook al als ik zwanger ben? Want dan zou ik hem nog in de zwangerschap aan kunnen schaffen.
In Breda zit draagdoeklenen.nl en volgens mij kan ik daar ook een draagdoek passen of proberen tijdens open dag oid en dat is goed te rijden. Ik vroeg me alleen af of dat passen ook kan tijdens de zwangerschap?
Jammer hihi. Je kunt wel passen maar niet echt gebruiken natuurlijk. Maar ik heb de mijne ook al een paar keer 'gebruikt' met een pop of knuffel, hihi.
Vraagje voor de storchenwiege 'fans'. Wat vinden jullie het voordeel tov een hop-tye. Hier nog steeds een twijfelaar (die al zeker 10 keer dacht er helemaal uit te zijn )
Nee, het enige verschil tussen de Storchenwiege Carriers is de kleur het verstellen is supermakkelijk en als het je niet direct lukt, zit er ook nog een duidelijke foto-handleiding bij
Daniëlle, je kunt prima dragers proberen als je zwanger bent. Je voelt dan wellicht niet 100% hoe hij echt zit als je geen dikke buik meer hebt, maar je krijgt wel een aardig idee. En bij de meeste webshops met inloopochtenden (zoals inderdaad bij Draagdoek Lenen in Breda) zijn ook speciale draagpoppen aanwezig, met het gewicht, de lengte etc. van een echte pasgeborene, waardoor je al snel voelt of je een drager prettig vindt of niet.
Arual, ik vind het voordeel van een Storchenwiege Carrier t.o.v. de Hop-Tye toch de verstelbaarheid en de steun die de Storchenwiege geeft. De Hop-Tye is ook verstelbaar, maar net even iets minder. En ander punt, is dat de Hop-Tye brede, ongevulde banden heeft over de schouders, waar de Storchenwiege Carrier smallere, gevulde banden heeft. Het is heel persoonlijk wat jij prettiger vindt dragen.
Lode, Dankjewel voor je antwoord. Ik heb over 4 weken ongeveer een afspraak waarin de mevrouw van draagdoek lenen aan huis komt en een aantal draagdoeken meeneemt zodat ik deze kan passen.