Kan iemand mij aub helpen ik google een eind weg maar kan het niet vinden. Wij willen graag meerdere echo's nog laten maken maar dit graag in de buurt van Gouda weten jullie een praktijk hiervoor die ook 3d echo laat maken? Zoja hoeveel kost dit om nog 1 of 2x een 2d echo te laten maken en een 3d/4d echo? Alvast heel erg bedankt allemaal! Groetjes
Kijk eens op Praktisch alle pret-echo adressen van Nederland en de kosten van de pret echo op een rijtje.. Daar staan veel adressen op.
Hoe dichtbij wil je? Er staan er op de site wel een paar die wel dicht bij Gouda in de buurt liggen. Ik zou niet weten waar je in Gouda een 3d-echo kan laten maken. Volgens mij kan dat niet daar.
Ik kom ook uit de buurt van gouda en wij gaan in Zoetermeer bij babyvieuw. Is op zicht te doen die afstand...