Ze is nu 3mnd en slaapt klokje rond. Ik probeer steeds 5 flessen geven maar soms neemt 4e om 18.00 en dan slaapt tot 6... Ze weegt denk ik rond 5300 en drinkt nu 5x 150cc(5schepjes): Is het goede leeftijd om naar 6x 180cc (6scheepjes) te gAAN? In ideale wil ik dat ze rond 20-21uur laatste flesje krijgt en tot 9 uur slaapt...))
Ik denk dat je bedoeld naar 4x 180cc i.p.v. 6x 180cc... Maar ik denk dat je dat prima kan proberen als je soms 5 flessen niet meer red, anders krijgt ze wel vrij weinig voeding binnen. Hier had hij ook het ritme van 21.00-9.00 slapen, maar hij heeft wel lange tijd nog een fles gehad om 5.00/5.30 en sliep dan erna gewoon weer verder. Je zou dan natuurlijk een klein flesje (90+3) rond 6.00 kunnen geven en dan bv. om 9.00-13.00-17.00-20.30 een fles van 180cc. En dan zien wat ze doet als je haar na de fles van 20.30 op bed legt. Mijn zoontje sliep er niet langer door, maar misschien jouw dochtertje wel. Je zou het kunnen proberen toch?! Verder heeft hij hier ook een poosje de neiging gehad om na de fles van 17.00 aan z'n nachtslaap te beginnen, maar ik maakte hem dan vaak na een 1-2 uur slapen weer wakker, zodat hij voor z'n laatste fles ook nog even wakker was en dan aan z'n nacht begon. Hoe ouder hij werd, hoe korter dit slaapje duurde of hoe korter ik het liet duren, omdat hij anders na z'n fles niet in slaap kwam (maar dit was pas rond de 6 maanden, dus dan veranderd je schema sowieso weer).
Ze is 6kg btw en 62cm vandaag gemeten) Ik ben jaloers op mijzelf haha want mijn oudste slaapt nog steeds niet door. Ze sliep geen nacht door en het wisselde van 3x wakker tot 35x wakker... Dus als iemand mij zei: o mijne slaapt doo.. Gelofde ik daar niets van zulke babys bestaan niet! Maar wel dus😂 er is geen dag waneer ik denk: kan niet waar zijn, vast een "per ongeluk" doorgeslapen.
ja zulke baby's bestaan echt! oudste sliep met 6 weken de nacht door terwijl het met de jongste een raadsel blijft hoe laat ze snachts de fles wenst te krijgen. nu is ze nog jong dus die fles is prima maar toch wel een beetje vervelend dat we niet weten hoe laat. en we zijn met de oudste natuurlijk ook erg verwend dat ze zo jong al door sliep. hoop dat je oudste het ook snel zal snappen dat snacht doorslapen wel erg lekker is!
Ja.. Oudste wel heeft last van erge eczeem achteraf en had slechte start: bv die niet lukte, geen melk, reflux, kiss, buikpijn tot 1.5 jaar, te snel/alert met alles etc. Met jongste ervaring rijker dus alvast kma uitschakkelen, probiotica tegen buikpijn, gelijk flesvoeding, wat aanvulling vitaminen tegen preventie eczeem, gelijk osteopaat tegen kiss... Dus ja ik kan achteraf zeggen dat goede start is erg belaagrijk! Jongte heeft wel ernstige heupafwijking en gaan nu komende 3mnd in gips dus ik kan denk ik mijzelf beter voorbereiden op onrustige nachten en dagen