Hoi dames Ik heb nooit glad haar gehaar, maar sinds ik grijs aan het worden ben is mijn haar in afschuwelijke staat. De grijze haren komen als schaamharen uit m'n hoofd zetten, een lelijke kronkelige structuur. Het ziet er hierdoor ontzettend droog en pluizig uit en ik moet mijn haar met de stijltang stylen om het er nog enigzins uit te laten zien. Hoe zit het met een keratinebehandeling? Zou dit geschikt zijn voor mijn haar of werkt dit alleen als je haar daadwerkelijk beschadigd is?? Ik plaats even een foto om te laten zien hoe het er nu uitziet. Dit is dus als ik het zo laat opdrogen. Heb er flink wat olie in gedaan, maar dat helpt allemaal niet. Baal hier enorm van!!! Edit, zit me net te bedenken, dat ik vanmorgen mn haar geborsteld geborsteld met zo'n stijlborstel, dus het is nu nog iets stijler dan anders. Er zit nl een hele rare slag in het haar.. Foto is in het echt veel duidelijker, er gaat een hoop kwaliteit verloren met uploaden zeg..
Ik dezelfde kronkel grijze haren en ben helaas echt altijd aangewezen op de steiltang of haar strak vast. Volgens mij schoonzus (kapster) werkt een keratine behandig niet op dit soort grijs haar.
Geen antwoord op je vraag maar ter overdenking. Cg methode (curly girl)? Juist om meer Krul te krijgen. Facebook heeft een grote groep met veel info.
Probleem is dat er echt hele rare knikken in mijn haar zitten. Die haarstructuur is echt heel lelijk, de nieuwe haren zien eruit alsof ze zwaar beschadigd zijn. Kan me niet voorstellen dat dat curly methode daar iets aan kan veranden..
Mijn haar ziet er ook zo uit als ik het laat drogen, maar als ik het goed föhn, dan is het veel gladder. Hier ook erg grijs haar.
Ik zou het gewoon even vragen bij een salon waar ze die behandelingen doen. Mijn dochter was haar haar altijd glad aan het stylen maar sinds ze keratine behandelingen laat doen hoeft het niet meer omdat het wekenlang glad blijft. Voor en na foto's bijgevoegd.
Hier hielp het juist wel die keratine behandeling. Alleen heb ik veel krullen en ik was m'n haar ook best vaak, dus na 3 maanden was de keratine er al uit.
Ziet er mooi uit. Maar jouw dochter heeft niet het haar wat ts probeert in "bedwang" te houden dmv keratine
Je kunt Olaplex 3 (lotion, soort masker) ,4 (shampoo) en 5 (conditioner) proberen. Is wel heel duur, maar werkt super. Ik gebruik het sinds kort en ben zeer enthousiast. De prijs schrik je eerst van, ik heb ook een tijdje getwijfeld of ik het wel zou gaan proberen. Maar je hebt er echt zo weinig van nodig, met zo'n flesje shampoo doe je maanden. Op google kun je veel info en reviews vinden.
Ik heb bijna exact dit haar. Bij mij is het bovenste wat stijler en het haar er onder zoals bij jou in je clip. Er is niets mee te beginnen. Het komt echt door de structuur verandering door het grijs worden. Maar eh, dit is niet de eerste keer dat je een topic hier over opent. Waarom probeer je niet gewoon een keer zo'n behandeling?
Ik heb precies jouw probleem en bij mij helpt een Keratine behandeling wel. Ga volgende week weer voor een nieuwe behandeling. Het is niet goedkoop maar echt het proberen waard.
Ik heb olaplex 6 en 7 . Die gebruik ik samen na het wassen als leave in en de 7 gebruik ik daarnaast dagelijks op mijn droge haar. Het is echt goed spul en verzacht die stugge grijze haar veel meer en maakt mijn hele haar een stuk minder pluizig Het is idd duur (30,- pst), maar je doet er echt zo lang mee.