Welke stofzuiger?

Discussie in 'De lounge' gestart door Happyhope, 4 apr 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Happyhope

    Happyhope Fanatiek lid

    15 sep 2018
    1.531
    677
    113
    Vrouw
    Hoi allemaal,

    onze huidige stofzuiger is stuk en gaan dus een nieuwe kopen.
    Hadden een krachtige Miele die heel fijn is met snoer. Ik zit nu alleen te denken aan een draadloze van bv Dyson, maar is zo’n draadloze wel fijn?

    Ik stofzuig vaak elke dag eventjes en het lijkt me prettig dat je zo’n draadloze stofzuiger “gewoon” even pakt. Volgens mij neemt het ook minder ruimte in in de kast. Alleen is het erg duur (2x zo duur als de Miele) en ik heb begrepen dat ze soms niet zo krachtig zijn of het lang volhouden.

    Iemand die haar ervaring wil delen?
    Zou je voor een draadloze gaan of beter een “gewone” met snoer?
     
  2. Splitijsje

    Splitijsje Fanatiek lid

    21 nov 2020
    3.133
    3.212
    113
    Vrouw
  3. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    ik zou persoonlijk never nooit voor een draadloze gaan en zeker geen dyson. belachelijke prijzen en ze gaan best snel kapot. hebben niet zoveel kracht en gaan niet echt lang mee.
    ik heb op dit moment een miele met snoer. ding is 14 jaar oud en is werkelijk waar niet kapot te krijgen.
    mocht deze gaan hemelen dan koop ik weer een miele.
     
  4. PeChAn

    PeChAn Actief lid

    11 mrt 2022
    288
    316
    63
    Vrouw
    Een draadloze is leuk voor erbij maar daar blijft het bij.

    Ik vind het meer veredelde kruimeldieven.

    Absoluut dus met snoer, lekker lang snoer zodat je actieradius goed groot is. Veel minder of niet meer je stekker in een ander stopcontact hoeven steken, werkt erg prettig.

    Miele werkt erg fijn of philips. Deze merken hebben zeker mijn voorkeur.

    Dyson vind ik belachelijk veel geld voor belachelijk belabberd werkmateriaal :|
     
  5. Happyhope

    Happyhope Fanatiek lid

    15 sep 2018
    1.531
    677
    113
    Vrouw
    Bedankt voor jullie reactie!
    Hebben net nog een Samsung gezien (draadloos) die een heel stuk goedkoper is dan de dyson variant. Gaan morgen even kijken in de winkel hoe die aanvoelt. En anders gaan we inderdaad toch maar weer voor 1 met snoer!
     
    Inaya1991 vindt dit leuk.
  6. Patty86

    Patty86 Fanatiek lid

    8 okt 2012
    3.562
    2.859
    113
    Vrouw
    Wij hebben de Dyson V11 echt fantastisch. We gebruiken hem echt 6x per dag. Na het ontbijt, na de lunch. Na een geknoeid koekje. Vind het echt fijn
     
    Happyhope vindt dit leuk.
  7. Lief

    Lief VIP lid

    26 sep 2007
    5.028
    2.834
    113
    Hier de Dyson en ik ben echt helemaal om, zoveel makkelijker...heb 2 extra lange trappen en 2 katten, moet er niet aan denken die elke keer zonder Dyson te doen. Maar ik had hem qua geld nooit gekocht als ik de zorgbonus niet had gehad, toen mocht het van mezelf, want ja ze zijn belachelijk prijzig.

    Nog een stokoude Nilfisk staan, nou die heeft zn geld wel 20x waargemaakt, maar das nu echt de 'bouw'stofzuiger zegmaar, te kort snoer, veel te zwaar ding, rij er altijd mee tegen mn enkels en alle hoeken, maar blijft t perfect krachtig doen Dus als ik ooit weer voor een gewone zou gaan: Nilfisk.
     
    Happyhope vindt dit leuk.
  8. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Absoluut een gewone met snoer!

    de dyson…. Wat een kloteding
     
    Suzie01 vindt dit leuk.
  9. Inaya1991

    Inaya1991 Bekend lid

    11 sep 2021
    544
    438
    63

    Hier ook weer over op 1 met snoer ( bosch)
    Mijn zoontje van destijds nog geen 2 kreeg het voor elkaar een draadloze van rowenta door 2e te breken :oops::eek:
    Lag op de grond ging er op staan en maakte een sprongetje :rolleyes:
    Vind ook met die draadloze dat die zuigkoppen zo dik zijn vaak .. echt irritant als je gauw even onder de bank /bed mee wilt pakken
     
  10. Demi

    Demi Actief lid

    10 jul 2006
    367
    23
    18
    Hier ook een dyson steelstofzuiger, als hij kapot gaat koop ik er weer een. Zuigt super goed.
     
  11. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    27 okt 2009
    4.545
    732
    113
    Hier een dyson fan maar heb een gladde vloer en trap en dus makkelijk te gebruiken. Ligt dus aan je situatie ik heb boven vloerbedekking en daar werkt het wel maar is niet zo makkelijk.
     
  12. Tassie74

    Tassie74 Fanatiek lid

    23 mei 2011
    3.323
    669
    113
    Utrecht
    Wij hebben ook al jaren een Dyson stofzuiger. Zo handig in gebruik en maakt prima schoon.
    Wil sowieso nooit meer eentje met snoer.
    We nemen de Dyson zelfs mee op vakantie met onze caravan. Ideaal
    Ook de auto stofzuigen we ermee.
     
  13. Happyhope

    Happyhope Fanatiek lid

    15 sep 2018
    1.531
    677
    113
    Vrouw
    Oh nee! Wat zonde !
     
  14. Happyhope

    Happyhope Fanatiek lid

    15 sep 2018
    1.531
    677
    113
    Vrouw
    Hebben net in de winkel “proef gezogen” en vond t toch wel een beetje tegenvallen.. vond m niet zo krachtig zuigen als degene die we hadden met snoer. Was niet de dyson hoor, maar Samsung. Vonden de dyson iets te duur :)
     
  15. Happymam

    Happymam Fanatiek lid

    7 feb 2009
    1.251
    306
    83
    Ik heb een Miele met snoer en een Bosch steelstofzuiger. Vind ze beide fijn, Miele voor grondig stofzuigen van hele huis, Bosch voor snel even kruimels ed. Miele gebruik ik meestal 1-2x per week, Bosch (bijna) dagelijks. Als ik 1 stofzuiger moest kiezen werd het zeker een Miele met snoer. Zuigt toch echt beter en geen gedoe met lege accu als ik alle ruimtes grondig wil stofzuigen.
     
    Happyhope vindt dit leuk.
  16. Theezeefje

    Theezeefje Fanatiek lid

    13 okt 2014
    3.708
    4.023
    113
    Overijssel
    Dit dus, hier een 2e miele. De eerste heeft het meer dan 14 jaar gedaan. Heb wel een draadloze “goedkope” van 100 euro erbij maar dat is voor de kruimels die altijd bij toverslag hier verschijnen o_O
    En inderdaad, 300/400 euro voor een stofzuiger? Dat vindt ik geen prijzen meer.
     
    Happyhope vindt dit leuk.
  17. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    2 jaar terug hebben wij een Dyson gekocht omdat onze Miele het had begeven, zonde van het geld geweest! De Dyson is echt een stuk minder krachtig dan de Miele, bijvoorbeeld dummies moest ik de Dyson altijd voor op tillen omdat hij het anders niet pakte. Wij hebben al vrij snel weer een Miele gekocht en de Dyson verkocht!
     
    Happyhope vindt dit leuk.
  18. ClaireDeLune

    ClaireDeLune Fanatiek lid

    12 okt 2021
    1.156
    1.962
    113
    Nederland
    Nu al jaren een dyson en wil nooit meer anders. Heb sowieso ook een robotstofzuiger die elke ochtend de hele benedenverdieping. De rest ( bank, kleed, trap etc ) doe ik met de dyson. En tussendoor de kruimels.
     
    Happyhope vindt dit leuk.
  19. vrouwvan

    vrouwvan Fanatiek lid

    26 dec 2015
    2.195
    1.242
    113
    Happyhope vindt dit leuk.
  20. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    1 dec 2014
    7.394
    5.298
    113
    Zo bij ons ook. Robot die beneden elke nacht zijn rondje doet en afentoe boven overdag. Verder de dyson voor de trap, bank, hoekjes waar de robot niet kan komen, etc.
    We hebben ook nog een miele met snoer, maar die gebruiken we zelden. We doen hem niet weg trouwens, want de accu van mijn dyson is al een keer stuk geweest en dan vind ik het wel heel fijn om nog een andere stofzuiger te hebben en niet overhaast een nieuwe accu hoef te kopen.
    De dyson zuigt best goed, maar ik gebruik hem meestal wel op de turbostand en dan is de accu vrij snel leeg. Bij de nieuwere types is dat beter geloof ik (wij hebben een v8 pro). Als de dyson stuk gaat, wil ik weer een snoerloze steelstofzuiger, maar misschien wel een ander merk. De service van dyson heb ik slechte ervaringen mee, mijn accu ging net buiten de garantie stuk, terwijl hij helemaal niet intensief gebruikt was (mijn man pakte in het vorige huis vaak de miele voor boven), maar dyson gaf niet thuis.
     
    Happyhope vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina