Mijn dochter had allemaal plekjes op haar arm. Volgens de huisarts gordelroos. Mijn dochter zit nu in Italië met haar vader. Ik kreeg de foto van hoe het nu is. Het oogt een stuk rustiger, maar er lijken nu een soort van gaatjes in haar arm te komen. Ik schrok er best van. Ik heb de gisteren doorgestuurd naar de huisarts en kreeg als reactie dat dit geen normaal verloop is van gordelroos en het advies een dokter te bezoeken. Uiteraard heb ik een bericht teruggestuurd met de vraag waar ze dan aan denkt en of ze echt in Italië nog naar een dokter moet of het kan wachten tot volgende week. Ik heb er slecht van geslapen. Iemand van jullie enig idee wat dit zou kunnen zijn? Of dit eerder gezien/meegemaakt? Uiteraard ga ik straks gelijk contact opnemen met de huisarts hier en heb mijn ex gisteravond (laat) ook nog ge-appt dus die zal straks ook wel reageren. Ik ben benieuwd hoe het er nu uitziet. En of ze zich ook ziek voelt (foto is van vrijdagavond en toen had ze er geen last van)
De gaatjes lijken ook met gangetjes met elkaar in verbinding te staan als je de foto vergroot. Zie je die witte lijntjes die de gaatjes met elkaar verbinden? Vooral bij de ondersten zie je het goed.
Ik denk, maar weet het niet zeker, dat dat blonde haartjes zijn van haar arm. De foto hier is veel slechter als je hem inzoomt. Het was eerst zo….
Ik werk zelf als doktersassistente, met deze plekjes zou ik niet afwachten tot ze terug is van vakantie maar daar een arts bezoeken. Ik heb inmiddels al best veel huidplekjes voorbij zien komen op de praktijk maar deze zijn wel heel bijzonder. Ik hoop dat je snel duidelijkheid hebt van wat het is maar vooral dat je dochter er geen last van heeft.
Dankjewel voor je reactie. Pff… krijg er buikpijn van. Denk jij aan iets specifieks? Ik heb zelfs al gezocht op vleesetende bacterie, maar dat ziet er heel anders uit en dan ben je ook echt ziek.
Geen idee wat het zou kunnen zijn. Het lijkt mij belangrijk dar ze gezien wordt door een arts voor een diagnose. Wie weet is het besmettelijk of breidt het zich uit. Ik zou dus niet afwachten.
Het was gordelroos, dat is idd besmettelijk. Ze is toen ook gezien door een arts. Hoe gek het ook klinkt, maar het oogt al veel rustiger, als je de andere foto ziet met al die korstjes. Alleen die gaatjes vind ik zorgelijk. Ik heb ex ook al gestuurd dat hij naar een dokter moet maar dat was gisteravond laat, dus heeft hij nog niet gelezen. Zodra hij reageert ga ik even bellen met hem. Hij staat er vaak allemaal iets makkelijker in.
Voor mij was niet helemaal duidelijk dat ze door een arts gezien was of dat de arts nav een foto de diagnose had gesteld.
Ik heb eerst een foto gestuurd omdat ik toen op vakantie was. De arts gaf toen aan gordelroos. Omdat er ook wat gelige korstjes op kwamen en ze de week erna met mijn ex naar Italië vertrok heb ik toch nog een afspraak gemaakt. Ze is toen gezien. deze arts zei ook gordelroos, maar door de gele korstjes ook fucidin meegekregen. Voor het geval het toch krentenbaard zou zijn. Dit mochten we gewoon smeren omdat het geen kwaad kon bij gordelroos. De foto met de gaatjes kreeg ik van mijn ex. En die heb ik ook weer doorgestuurd naar de huisarts, waarop ik gisteravond laat een reactie kreeg. Dat het wellicht verstandig is een huisarts te bezoeken omdat het geen normaal verloop van gordelroos is. Maar ik weet dus niet of het echt “spoed” is en ze in Italië nog moet (dat heb ik al wel tegen mijn ex gezegd) of dat het zou kunnen wachten. Heb ook gevraagd hoe ze zich nu voelt en hoe het er nu uitziet. Hoop dat hij snel wakker is….
Zijn het echt gaatjes of meer korstjes? Als ik probeer in te zoomen lijkt het meer op korstjes door krabben bijvoorbeeld, waardoor de huid wat meer samentrekt (als je snapt wat ik bedoel).
Mijn ex stuurde dat het idd gaatjes zijn. Ze heeft er nooit aangezeten, omdat gordelroos heel besmettelijk is. Ze had en heeft er ook geen last van. Er zitten idd ook nog korstjes, die zaten er ook veel. Dat is al veel minder.
Ik vind juist alleen oppervlakkig rustiger (zoals hoe een schaafwond oppervlakkig i maar die gaatjes lijken meer richting een dieper verloop te gaan. Zeker naar de huisarts hiermee.
Kreeg net deze foto van ex. Die is van nu. Gaatjes zijn minder diep nu. Heb deze ook nog doorgestuurd naar de huisarts hier. Even afwachten dus….
Ach wat vervelend! Je hoort ook veel over schurft dan heb je volgens mij ook gangetjes. Zou dat het kunnen zijn?
Als ik daar op zoek, lees ik vooral dat dat heel erg jeukt. En dat doet het helemaal niet. Het wordt ook niet erger. Het wordt juist rustiger.
Wat ontzettend vervelend en naar zeg! Ik vind wel dat hier meer roodheid eromheen te zien is dan op de eerste foto. Heel lastig, maar denk ook dat het slim is er even naar te laten kijken.
Ik zie niks bijzonders. Ik zie geen gaatjes maar enkel ingedroogde korstjes wat een normaal herstel is. Even opletten dat er geen bacterie bij komt waardoor het krentenbaard kan worden.
De roodheid wisselt per keer. Dat viel mij vorige week idd al op. Hij heeft haar net getempt en ze heeft geen koorts en voelt zich kiplekker. Nav de laatste foto stuurde de huisarts net dat het er rustig uitziet. Alleen dat het niet past bij gordelroos. Maar als het niet uitbreid, ze zich niet ziek voelt en er geen last van heeft we het wel kunnen aankijken. Mijn ex geeft aan nu niet de noodzaak te zien om naar een arts te gaan (niet omdat hij niet wil, maar omdat het er beter uit gaat zien) Ik heb nu voorgesteld het morgen en evt woensdag aan te kijken. En als het beter gaat is het prima, anders gaat hij toch een arts opzoeken daar.
Ja, ik denk ook dat het juist aan het genezen is. Maar de dokter geeft aan dat dit niet passend is bij gordelroos…. Lastig dit! Helemaal omdat ze en niet bij mij is en in Italië zit