Mijn zoon lijkt bang in het donker te zijn. Ik wil graag proberen of het werkt om een nachtlampje in het stopcontact te steken. Een gewoon bedlamone heeft hij al, maar gebruikt dit in de nacht niet. Het lampje moet niet teveel licht geven. Welke heb jij goede ervaringen mee?
Wij hebben een goedkope van de hema die reageert op hoeveelheid licht in de kamer (overdag geeft deze dus zelf geen licht). Daarnaast een druk-lampje van Nijntje, blijft kwartiertje ofzo aan na het indrukken.
Moet het persé een lampje zijn in het stopcontact? Wij hebben het spookje van Ikea, die kun je vastzetten op één kleur, bij ons zoontje altijd rood . http://m.ikea.com/nl/nl/catalog/products/art/90150976/
Die hebben wij ook (met nachtelijk voeden en onrust ideaal). maar dan moet ik hem elke dag weer opladen. Of ligt dat aan die van ons?
Die van de Hema klinkt wel handig. Ik ga even kijken! Druklampje minder handig denk ik. Ik denk dat hij eerder roept dan dat hij erop komt om het lampje aan te drukken.
Wij laten hem altijd op de stroom, dus niet opladen. Maar als je hem zonder stroom gebruikt moet hij inderdaad opgeladen worden. Voor in de hal hebben we een lampje van de action, gaat in stopcontact. Hij gaat uit als het licht is.
Mijn dochter was ook bang en bij ons hielp: Beabe kabouter-nachtlampje. Dit brandde gewoon de hele nacht en kon ze sochtends meenemen als ze door de gang liep naar onze kamer. Ideaal!!!
Wij hebben zo'n oranje simpel lampje. Werkt goed voor onze zoon al vind ik hem zelf niet echt subtiel. Ik ga ook eens kijken voor dat lampje van de hema, die klinkt wel goed!
Wij hebben een aapje van skip hop. Deze gaat wel na 30 min uit. Onze zoon zet hem dan zelf weer aan als hij wakker wordt en hem nodig heeft (staat in zn bed). Zit een vrij grote knop op, had hij snel door. Weet niet of dat iets is.
Wij hebben een led lampje van de Blokker, ook met lichtsensor. Alleen halen we die er overdag wel uit want hij hangt half achter het gordijn en met bewolkt weer gaat die dan ook overdag branden Maar het is vrij zacht licht (al zou ik er niet bij kunnen slapen, maar ok). Mijn dochter heeft een roze, dus helemaal leuk. Verder hebben beide kinderen een nijntje lamp die na 10 min uitgaat. Kunnen ze zelf aandoen als ze wakker worden. Die geven ook wel fijn licht. Niet te fel, maar genoeg om wat te kunnen zien. En die heb je tegenwoordig in allerlei uitvoeringen.
Ik vind die speciale kinderlampjes echt enorm prijzig. Ik ga het eerst proberen met een hemalampje. Hoewel het me wel heel makkelijk lijkt als hij het lampje ook mee kan nemen naar de wc of als hij s nachts naar ons komt. Hij durft nu niet alleen over de overloop en dus haalt een van ons hem op als hij wakker wordt van een droom. Zou nog fijner zijn als zoon dat zelf doet!
Wij hebben het uiltje van zazu. Deze is dimbaar en reageert op geluid. Ik zet hem uit als ik zelf naar bed ga en als mijn zoontje wakker wordt en roept, gaat het uiltje vanzelf aan.
Mijn dochter had een wandlampje met een gekleurde kap van Ikea (bloemvorm). Daar had ik een softtone spaarlamp in gedaan, eentje die dus heel zacht licht afgeeft: door de kleur van het lampje en door de lage wattage.