Hoi! Ik vroeg me eventjes af wanneer je normaliter over gaat van 3 naar 2 flessen? Ons zoontje is nu natuurlijk nog te jong, maar met hoeveel maanden maak je die overstap zo'n beetje? En welke fles gaat er dan af? Onze zoon is een goede eter, maar ook een goede drinker alle flessen gaan schoon op. Schema nu: 07:00 180+6 (papfles) 10:00 fruit 12:00 1 boterham met wat sap 15:00 180+6 17:00 groente 19:00 180+6 Ben benieuwd!
Ik weet niet meer wanneer het was. Maar dacht zo rond 1 jaar omdat ze dan genoeg hebben aan 300 ml melk. Ik heb de middag en de avondfles beide gehalveerd. Ook omdat de middagfles niet altijd leeg ging en hij savonds nog niet echt een toetje kreeg ivm KMA.
Hier was het de laatste fles die wegviel. En dat was rond 1 jaar. De fles die jij om 15:00 hebt, hadden wij met lunch.
Hier de middagfles die wegviel. En dat was rond de 7-8 maanden. Hij kreeg dan eerst 3flessen van 210cc en rond de 8 maanden viel er dan eentje weg en gingen we over naar 2 flessen van 280 cc. Hij kreeg ook nog yoghurt als tussendoortje. En voor de rest water drinken.
280cc? dat vind ik wel erg grote flessen. Maar als je het aantal cc telt wat je al gaf, dan bouw je maar 90cc af. Als er een fles afgaat, dan heb je het meestal over een fles van 180/6, oftewel 200cc