Momenteel gebruik ik de Difrax S fles, maar ik heb elke keer "ruzie" met de fles. Of ik draai de ontluchtingsdop te strak (en dan kan mijn zoontje zuigen wat ie wilt, maar er komt bijna niks uit) of ik draai hem te los en dan lekt ie. Grrrr!! Dus nu heb ik de Avent ook geprobeerd, maar ik heb het idee dat mijn zoontje daar niet zo makkelijk uit drinkt. Heeft iemand anders nog suggesties welke fles ik eventueel kan proberen??
je difrax speen op de avent fles?? dat past als het de difrax breed is. Goedkoopste en snelste oplossing. Anders ja even kijken in de winkel wat ze hebben en wat je wilt. Ligt er ook aan of je klleine liever een brede of smalle speen heeft enz.
Na 2 weken heb ik de difrax gillend het kastje ingegooid. Wat een vreselijke ondingen. Nu gebruik ik na volle tevredenheid Dr. Brown en Born Free.
fleur dronk slecht bv uit de fles maar met de tommy tippee ging het wel aardig. Lekker soepele speen. Ze zijn tegenwoordig ook bij de kruidvat te koop
Born Free = toch niet hetzelfde als dr brown??? Dr Brown zie ik altijd bij o.a. prenatal in de verkoop. Zijn wel vergelijkbaar maar is m.i. gewoon ander merk. Hier bfee flessen (heten nu Born Free, paar kleine wijzigingen als ik de flessen bekijk) en die bevallen prima. Lotte kan en kon ze soms wel eens vacuum zuigen maar was geen probleem, gewoon even uit de mond en weer erin. Dat was nog niet zo toen ze 4 a 6 maanden was (voor die tijd dronk ze sowieso bijna full-time uit de borst).
Gebruik zelf die van Avent, maar hoor ook positieve verhalen over de Hema flessen en de flessen van Nubi
Wij zijn begonnen met een dodi fles met 123 speen en daar dronk hij super uit. Toen hij meer ging drinken en dit niet meer in de dodi fles paste ( we hadden een klein formaat gekocht) hebben we de difrax weer eens geprobeert omdat we deze nog hadden en dit gaat nu goed. Wel ook met een 123 speen. Heb je al een andere speen op de difrax geprobeert? Groter gat of misschien ook een 123 speen? Manlief draait de onderkant altijd zo strak dat ik hem niet meer los krijg ding zit muurvast maar mijn zoontje ondervind daar geen problemen mee.
Ik zweer bij de dr brown flessen. Mijn meisje kon niet drinken uit een fles met brede speen (smal mondje) dus b free en avent was niks. Deed ze veel te lang over. Daarna difrax en ging op zich wel aardig maar idd lekken en op een gegeven moment ging speen s te langzaam en speen m te snel. 1, 2, 3 speen ging ook te snel zelfs op stand 1. Dus daarna de dr. brown flessen met smalle hals aangeschaft en ging vanaf het begin super. Ook toen we naar fase 2 speen gingen ging het super. Dus voor mij geen andere meer.