Max uren zonder voeding?

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door fietsspecialist, 6 nov 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. fietsspecialist

    fietsspecialist Niet meer actief

    Mitchell dronk eergisteravond voor het laatst om 19.30 uur en om 3.30 (8 uur later) sliep hij nog! :confused:
    Was eerst aan het twijfelen maar heb hem toch maar wakker gemaakt voor een voeding, die hij zonder moeite nam ;)
    Ik vond 8 uur toch wel lang! Meestal komt hij wel rond die tijd. Ik heb hem al eens om 23.00 uur wakker gemaakt om te voeden, omdat ik dacht dat hij dan de nacht zou door slapen, omdat hij in principe lang zonder voeding kan, maar hij komt dan toch om 3.00 uur. Dus ik maak hem niet meer wakker en wacht tot hij komt.
    Hoeveel uur laten jullie er max tussen zitten?
     
  2. tiruja

    tiruja VIP lid

    28 jul 2007
    6.837
    0
    0
    Is prima hoor. Ze melden zich wel als ze hnger hebben. Een slapende baby hoef je niet wakker te maken.
     
  3. liefzonnetje

    liefzonnetje Fanatiek lid

    17 aug 2006
    2.074
    0
    0
    volgens mij is de hoeveelheid tijd die er tussen mag zitten afhankelijk van de grootte van je kindje... een licht kindje mag minder lang zonder voeding als een zwwarder kindje... tenminste zo is mij verteld.
    Rond de leeftijd die Mitchel nu heeft, lukte het hier ook nieyt om met een late voeding een nacht door te slapen.... echter zo rond een maand of 3 ging dat prima... dus gewoon af en toe eens proberen!
     
  4. babsie

    babsie Fanatiek lid

    10 sep 2006
    1.432
    0
    0
    Als de kleine goed groeit dan lekker laten slapen
     

Deel Deze Pagina