HOi hoi, onze dochter krijgt vanaf 6 weken leeftijd Nutrilon HA. Ze heeft nooit heel goed gedronken, vaak onrustig, veel laten staan. (aan de borst dronk ze ook onrustig) Toen ze 7 weken was dronk ze 700-750 cc (bij 5,5kg) en nu is ze 13,5 week en ze drinkt 750-800 cc (bij 6,3kg)...maar met moeite nog steeds. ze zit al vanaf 8 weken op 5 flessen per 24 u maar haar 1e fles was vaak tussen 04:00-06:00.... sinds vorige week is haar 1e fles verschoven naar 07:30. ze heeft donderdag haar prikjes gehad, en sinds de nacht van vrijdag-zaterdag wordt ze weer om 04:00 u wakker...met honger, klaarwakker. geven we een fles, 100 cc of 165 cc...hij gaat op...ze gaat verder slapen, wordt rond 09:00 u wakker maar heeft totaal geen trek in haar fles...en zo blijft de rest van de dag een rommeltje en een strijd met de flessen. dat flesgeven is gewoon niet leuk meer....met de Difrax S speen doet ze er wel 20-30min over, met de kruitvat kleinste speen is de fles binnen 10 min op. Difrax M gaat veels te snel... Ik zit nu te denken dat de smaak misschien niet lekker genoeg voor haar is? Met name omdat fles drinken al vanaf begin af aan niet makkelijk ging (we lopen veel met haar tijdens flesje geven, dan drinkt ze tenminste nog iets...). Verder is ze heel zoet en lief, lacht veel. Geeft duidelijk aan wanneer ze moe is en honger heeft en slapen doet ze ook goed. Zal de smaak van Friso Hypoallergene voeding anders zijn?
Ieder merk smaakt anders, maar het lijkt me heel sterk dat een baby die nog helemaal geen besef heeft van andere smaken (want de smaak van de kunstvoeding die je geeft is de enige smaak die je kind kent!) opeens de smaak van z'n kunstvoeding niet lekker meer zou vinden. Het lijkt me eerder dat ze nog gewoon wat van slag is van de vaccinaties, en misschien ook regeldagen, die kun je ook hebben als je geen bv geeft.
Maar het is vanaf het begin af aan al gerommel lees ik dus dan kan het niet aan de vaccinaties liggen. En de smaak van bv lijkt me anders dan kunstvoeding dus in dat opzicht zou het kunnen.... Maar of een andere kv zou helpen zou ik niet weten. Ben er wel nieuwschierig naar. Misschien een idee om het te proberen? De nutrilon is hier iig erg geliefd
hi petra, zelf gaf ik ook nutrilon ha, maar toen ik zelf een slok hegb genomen begreep ik waarom mijn kleine het niet lekker vond, daarom ben ik overgestapt op nestle goeie start ha (blik), deze smaak was beter en deze dronk ze wel goed, hopelijk heb je hier wat aan, succes
Haha echt? Ik heb alleen nutrilon nog maar geproeft en ik vind het smerig. De kleine vind het heerlijk.... Ik dacht dat al die voeding ongever t zelfde smaakte!
Friso is romiger dan de Nutrilon heb ik me laten vertellen. wij hadden eerst Jumbo ha wat in dezelfde fabriek als Nutricia wordt gemaakt en zijn overgestapt op Friso HA ivm erge rode billen en slecht drinken en die dronk ze veel beter! krijg je je dochter in de nacht niet met een kleiner flesje weer in slaap zodat ze overdag ook echt meer trek heeft?
De kinderarts vertelde mij toevallig vorige week dat de Friso h.a wat lichter verteerbaarder is dan de nutrilo h.a. mijn dochter reageert alleen steeds met stinkende luiers, buikpijn, draaien en onrustig drinken tijdens de fles. We geven nu de Friso pep en daar doet ze het super op! Misschien herken je wat dingen? Het rare is hier wel dat er niks uit de koemelktest kwam. Misschien is de frisopep voor je een optie? Of misschien een andere zuigfles proberen kan ook een optie zijn.