Ik ben op zoek naar een nieuwe mobiel. Ik heb al een tijd nu een LG, die ook goede foto's zou maken. Helaas is dit niet het geval, hij moet tot vervelends toe scherp stellen en is hij eenmaal scherp, tja, dan is er iemand weer van houding verandert, dus gaat hij weer scherp stellen. Gevolg: het leuke fotomoment gemist of bewogen foto's. Ik gebruik natuurlijk ook een fototoestel, maar maak ook erg veel gebruik van mijn mobiel, dus ik ben echt op zoek naar een fijne mobiel (hoeven verder niet bijster veel functies op te zitten) die wel een hele goede camera heeft. Liefst ook al het donker is natuurlijk, alhoewel dat wel veel gevraagd is geloof ik.
Ik heb de samsung galaxy s4 mini maar kan niet zeggen dat ik de camera goed vind. 9 van de 10 foto's zijn wazig en je moet de camera heel lang stil houden na het maken van de foto. En meestal is ie dan nog bewogen.
Hier dezelfde ervaring. Alleen op nachtstand (foto met minimaal licht) duurt het scherpstellen wat langer)
Ik heb om dezelfde reden de Sony Z1 gekocht. Erg goede foto's, zo goed dat ik geen fototoestel meer hoef te gebruiken. Maar er hangt wel een prijskaartje aan...
Ik heb nu de samsung S4 ben er echt heel blij mee. Maar zie dat je een goedkoper toestel zoekt. Hiervoor had ik een Iphone 4 die maakte in echt hele mooie foto's misschien kun je dus van iemand overnemen?
Nokia lumia 1020. Heeft een 41 megapixelcamera. Foto's zijn echt super scherp en heel erg mooi (ook in het donker super foto's)
de sony xperia Z1 dat is de nieuwste van Sony en die heeft een foto toestel van 20 megapixel als ik het goed zeg, ik gebruik hem dus echt ook als foto toestel. Helemaal blij mee! Zelfs onder water maakt hij prachtige heldere foto's.
Dit is een leuke test om te lezen Zes high-end smartphone-camera's getest Review - Techzine - Reviews - Hardware - De community voor ICT liefhebbers en professionals Zelf heb ik een Sony Xperia z (maakt prachtige foto's), hiervoor iphone 4 die maakt echt waardeloze foto's
hmm.......de sony en de samsung s4 komen regelmatig terug. Ik zal er zeker naar kijken! Maar ik vind ze zoooooooooooo duur i.t.t. de LG die ik nu heb. Is er ook echt geen goedkoper toestel wat goede foto's maakt?