Vrouw doodgestoken op basisschool

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door SeaShell, 23 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Doodgestoken vrouw offerde haar leven voor vriendin
    De vrouw die bij een steekpartij in een Rotterdamse basisschool om het leven kwam, wilde het leven van haar vriendin redden. Dat schrijven het AD en De Telegraaf.

    Zij wierp zich voor haar vriendin toen die werd bedreigd door haar woedende ex-partner. Die stak uit woede op de vrouw in, maar raakte de vriendin. De vrouwen waren de Augustinusschool in gevlucht nadat de man hen al eerder op straat had bedreigd.
    Fatale afloop
    In de hal haalde de man hen in en probeerde zijn ex-vriendin neer te steken. Maar die werd beschermd door haar vriendin, met fatale afloop. Hij stak vervolgens ook zijn ex neer, maar die overleefde de aanval.
    Geen kinderen getuige van incident
    De kinderen van de Augustinus zaten in een ruimte te kijken naar een voorstelling en hebben waarschijnlijk niets meegekregen van het incident.
     
  2. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Ik hoorde op tv gisteren ook, dat het waarschijnlijk de ouders betrof van een kindje dat daar op school zit... Ik hoop dat de overleden vrouw... heldin, eigenlijk... geen kinderen had... Scheelt weer een kindje dat zijn mama moet missen... Het is al triest genoeg. :(

    Schrale troost: Ze weten wie de man is en hebben hem al.
     
  3. Jel

    Jel Niet meer actief

    Wat afschuwelijk allemaal...
     
  4. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Helaas is de man nog niet gepakt


    Dader steekpartij basisschool voortvluchtig
    De politie is nog steeds op zoek naar de man die vrijdag een 30-jarige vrouw doodstak in de Rotterdamse basisschool Augustinus. Dat heeft een woordvoerder van de politie zaterdag gemeld.
    De politie wil niet veel kwijt over de identiteit van de dader. ,,We zoeken gericht'', laat de woordvoerder weten.
    Bij de steekpartij raakte ook een 29-jarige vrouw gewond. Volgens de politie had de vrouw die gewond raakte een relatie met de voortvluchtige man. De vrouw die overleed was moeder van een leerlinge van de basisschool, aldus de politie.
    ANP
     
  5. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Oh wat erg! :(

    Ik dacht echt dat ze die gast al hadden. Maar ik lees wel meer nieuwsberichten.... zal er wel 2 door elkaar hebben gehaald...
     
  6. Booey

    Booey VIP lid

    6 dec 2006
    5.663
    0
    36
    Radiator Springs
    Hoe kan het nou zijn dat die vent nog steeds voortvluchtig is?? Vanochtend op het nieuws! De ex is inmiddels ontslagen uit het ziekenhuis dus die zal zich ook veilig wanen met zo´n gast nog vrij buiten....
     
  7. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.163
    8.145
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    ze weten wie het is ja, maar is nog voortvluchtig.
     
  8. Chaii

    Chaii Niet meer actief

    Dat dat nou weer persee in de basisschool moest gebeuren....;)
     
  9. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Naam verdachte steekpartij school bekend
    De politie heeft een foto vrijgegeven van de man die wordt verdacht van de dodelijke steekpartij op basisschool Augustinus in Rotterdam vrijdag. Het gaat om de 42-jarige Jeffrey Carel Kroes.

    In de school aan de Josephstraat werd een 30-jarige vrouw doodgestoken. Een 29-jarige vrouw raakte gewond.
    Kroes is nog voortvluchtig. Hij is mogelijk in het bezit van een mes en is gewelddadig, aldus het opsporingsbericht van de politie. De politie sluit niet uit dat hij naar het buitenland is uitgeweken. De verdachte is een ex-partner van de vrouw die gewond raakte.
     
  10. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Pfff zeg... dat ie maar snel gepakt mag worden. :(
     
  11. LindaS80

    LindaS80 Fanatiek lid

    10 aug 2010
    1.117
    590
    113
    Vreselijk.:(
     
  12. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Politie krijgt tips over steekpartij school
    De politie in Rotterdam heeft tot nu toe 14 tips ontvangen over de voortvluchtige verdachte van de dodelijke steekpartij van vrijdag op een basisschool in de stad. De informatie kwam binnen nadat de politie dinsdag de identiteit en een foto van de vermoedelijke dader had vrijgegeven.

    Dat heeft een woordvoerster van de politie woensdag gezegd. De tips gaan vooral over de mogelijke verblijfplaats van de 42-jarige verdachte. In de rk-basisschool Augustinus werd vrijdag een 30-jarige vrouw doodgestoken. Een 29-jarige vrouw raakte gewond. De vrouw die overleed, was de moeder van een 10-jarige leerlinge van de school.
    Volgens de politie is de verdachte gewelddadig en mogelijk in het bezit van een mes. Niet uitgesloten wordt dat hij naar het buitenland is gevlucht. De verdachte, een ex-partner van de vrouw die gewond raakte, is eerder in aanraking geweest met justitie. Waarvoor dat was, willen de politie en het Openbaar Ministerie niet zeggen.
     
  13. Suzetje

    Suzetje Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.234
    0
    0
    Mijn kindjes!
    Mijn kinderspeeltuin
    Oh wat vreselijk afschuwelijk!!!! Dat ze de dader maar snel pakken!
     
  14. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Verdachte schoolmoord Rotterdam gepakt
    De verdachte van de dodelijke steekpartij op een basisschool in Rotterdam is door de politie opgepakt. Hij zou vorige maand een vrouw van 30 jaar om het leven hebben gebracht in de Augustinusschool.

    Een vrouw van 29 raakte gewond. Na de steekpartij begon de politie een klopjacht naar een 42-jarige verdachte. Voor de steekpartij ontstond er ruzie tussen de verdachte en de twee slachtoffers. De verdachte was de ex-vriend van de gewonde vrouw.
    Het OM in Rotterdam had 10.000 euro uitgeloofd voor de tip die leidde tot oplossing van de zaak. Een agent van politiekorps Rotterdam-Rijnmond maakte de aanhouding bekend via Twitter. De politie komt vanavond met meer informatie.
     
  15. jojo32

    jojo32 Fanatiek lid

    26 nov 2008
    1.871
    8
    38
    nu huisvrouw
    grunn
    pfff gelukkig dat ze hem hebben ook voor de familie dat ze het nu kunnen proberen een plaatsje te geven
     
  16. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Pffff... fijn! Dat kindje krijgt zijn/haar mama er niet voor terug, maar die man ontloopt zijn straf in elk geval niet!!!
     

Deel Deze Pagina