Al ruim een week is hij verkouden. Het begon met een loopneusje. Maar sinds een aantal dagen heeft hij ook vieze oogjes. Soms zo erg dat hij ze met moeite open kan krijgen. Nu sinds 2 dagen is het wel iets minder geworden met zijn vieze oogjes. Maar hij heeft er nu een nare hoest bij gekregen. En vanavond 39.4 koorts Gelukkig eet en drinkt hij wel nog redelijk goed. Hij lijkt alleen wat meer moeite met poepen te hebben? Is er iets wat ik hem kan geven wat het allemaal wat makkelijker maakt voor hem? Hij is ook wat benauwder dan normaal. (zwaarder ademhlen enz..) Morgen moet Kelsey weer naar school. Maar dat betekend dat ik er minimaal 4 x uit moet vandaag met Jayden. En dat doe ik liever niet met hoge koorts. Ik heb helaas niemand hier in de buurt die Kelsey naar school kan brengen. Zou ik een slechte moeder zijn als ik me dochter een dagje thuis hou vanwege de koorts van me zoontje? Ik voel mke wel al vreselijk aangezien Kelsey zo ontzetend gek is op school. Net alsof ik haar dan straf omdat haar broertje ziek is Kan iemand me van me schuld gevoel afhelpen? Morgen ga ik even de huisarts bellen voor Jayden.
meid heb je geen lieve buurvrouw bij wie je even den babyfoon kan droppen? en dan gauw ff je dochter naar school brengen?
Die werkt....en mijn buurman van 85 is vaak niet eens thuis (erg fit nog voor zijn leeftijd!) Verder ken ik hier ook nog niet zoveel mensen. En kan je na gaan...ik woon hier nu al zo'n 4 jaar
hoi meid veel succes met de kleine als ik je buuf was geweest had ik het gedaan hoor wens je veel succ met de kids veel lief kaat
Ben vanmorgen met Jayden naar de huisarts geweest. In de eerste instantie kon ik morgen pas terecht omdat mijn eigen arts geen dienst had :S Ik belde hier op terug dat ik het daar niet mee eens was en dat ze dan maar een afspraak moest maken bij een andere arts aangezien Jayden de hele nacht benauwd is geweest. Vanmorgen begon zijn koorts weer met 38 graden en was bij de ha alweer 38.6. Volgens de arts heeft hij een "tijdelijke" brongrietes (weet niet goed hoe ik het schrijven moet) Ook zijn z'n bijde trommelvliezen naar achter getrokken en heeft hij nog net geen middenoorontsteking. Hij heeft nu een antibiotica gekregen en zal volgens de arts over 2 dagen weer opknappen. Moet alleen wel even opletten met de antibiotica aangezien mijn andere 2 kinderen hier allergische voor zijn. Er bestaat dus een kans dat ook hij allergische is. Kelsey kan ik gewoon vandaag naar school brengen...gewoon Jayden heel goed en warm inpakken. Bedankt voor de reacties
Sterkte met je mannetje! Hier ook een ziek kindje, dokter dacht ook aan bronchitis en ook antibiotica.Wil ook bijna niet drinken en had gister bijna geen plasluiers meer. Maar volgens de huisarts nog niet alarmerend! Zucht.... Hopenlijk knappen ze gauw weer op.