Toen nu toe staat voor ons de naam N.oëlle op nr 1. Maar ik blijf zoeken en vind de naam F.éline heel erg mooi. Dit is helaas een populaire naam en daar hou ik niet zo van...Nu bedacht ik me ineens dat ik er ook Félize van kan maken. Een andere klank maar minstens net zo mooi en het is geen veel voorkomende naam tot nu toe. Wat vinden jullie van F.élize? Of toch gaan voor N.oëlle? De naam van onze zoon is D.ante, dus wat past het beste bij zijn naam?
Ik vind Feline prachtig, maar Felize eigenlijk helemaal niets...En als mensen straks af gaan korten, vind ik Felien, mooier dan Felies.. Noëlle vind ik ook erg mooi.
Het is allemaal niet zo mijn smaak, maar als ik moest kiezen tussen Noëlle en Felize zou ik gaan voor Noëlle omdat ik bij Felize moet denken aan "feliz navidad".
Ik zou het dan ook op noelle houden. Felize vind ik hem net niet en feline is inderdaad erg populair nu.
Noëlle en Féline vind ik erg leuk, Félize niet (dan zou ik eerder voor Felicia gaan, vind ik ook minder dan Noëlle en Féline, maar veel leuker en meer 'af' dan Félize en prima passen bij D.ante).
Noelle vind ik erg mooi! Met Felize moet ik op de een of andere manier aan een feestdag denken! (is ook natuurlijk niet negatief haha) Ik vind Felicia dan leuker. Feline vind ik ook een hele lieve naam. Dus liever Feline als Felize.
N.oelle....de doopnaam van onze meid, dus erg mooi Feline vind ik ook erg mooi. En ach...wat is populair. Hij staat niet in de top tien. Hoeveel kinderen ken jij met deze naam? Ik slechts eentje... Felize vind ik niets, beetje te geknutseld. Dan vind ik Phileine zoals eerder genoemd is leuker!! Erg leuk zelfs! Succes met de keus
Anders misschien Philine nog een optie? Als ik Noëlle zie staan vind ik het er mooi uit zien, maar als ik het uitspreek vind ik het minder. Als je de laatste e niet uit zou spreken vind ik het wel weer mooi. Misschien vind je Jaëlle mooi? Of Jaëla, Jaël.
Je bent de enige die dat nu opmerkt, dus denk wel dat dat meevalt. Dat de betekenis kerstmis is, is voor ons geen reden om niet voor de naam te kiezen. Er zijn zoveel betekenissen van namen, waarvan de ene mooier is dan de andere. Je stelt jezelf niet voor met mijn naam is ....en het betekend .... Over het algemeen vinden de meeste dames hier N.oëlle een mooie naam (zie eerder topic). We blijven dus bij N.oëlle (voorlopig)