wie heeft dit boek gelezen? voor de mensen die niet weten waar het over gaat: http://www.aktueel.nu/tmfvj_rene_vervoo ... chter.html wat een verhaal zeg, hij word op een gegeven moment wel erg langdradig dat zij het niet door heeft zeg maar, maar ik vind het een super goed boek Dat zulke mannen bestaan en er zolang mee weg kunnen komen pfff
Ik heb het boek ook op mn nachtkastje liggen, moet er nog in beginnen. Ik had in de flair het interview van Rene Vd Voorn gelezen over hoe ze was bedrogen door haar man. Daarom gelijk het boek gehaald, maar nu blijkt dat het boek een verhaal is dat veel lijkt op wat er echt is gebeurd. Dat vind ik eigenlijk wel een beetje jammer, had gedacht dat het een real life verhaal zou zijn en geen roman. Volgende keer beter opletten hahahaha. Maar ik ga hem wel helemaal lezen in elk geval!
hij lijkt idd niet echt op haar verhaal, het gaat over een model. maar het is echt een goed verhaal, en in grote lijnen lijkt het er wel op hoor! ze wou het niet schrijven zo hoe zij het heeft mee gemaakt omdat ze bang was om aangeklaagd te worden door bepaalde mensen.