Hoi, Wij willen 3 namen geven aan ons kindje (geen vernoemingen). Nu is het alleen zo dat bij een jongetje alledrie de namen met dezelfde letter beginnen. Is stomtoevallig, maar die 3 namen vinden we gewoon mooi. Zal dus wel zo zijn dat hij 3 dezelfde voorletters krijgt. Is/staat dat raar of komt zoiets vaker voor? Ik heb het zelf nog nooit gezien en wil dit liever niet binnen de familie/vriendenkring in de groep gooien. Dan gaan ze steeds maar naar de namen raden en daar heb ik geen zin in. Vandaar dus dat ik het hier vraag. Liefs Steffie
Waarom zou dat raar zijn, tuurlijk niet! Ik ken ook niemand (voor zover ik weet) die dat heeft, wel ken ik iemand met twee dezelfde voorletters! Als jullie die namen mooi vinden zou ik niet verder zoeken en het gewoon lekker doen hoor!
Ik zou er niet voor kiezen. "Wat zijn uw voorletters?" "M.M.M." Nee, heb ik geen goed gevoel bij... Kun je er niet 1 vervangen voor een andere naam? M.J.M. klinkt al weer heel anders. Maar ik begrijp ook dat je die namen heel mooi vindt en graag wil geven aan je kindje. 1 van de drie bewaren voor evt. 2e kindje?
Als de 3 letters samen geen rare afkorting volgen (zoals bijv MMM) dan vind ik het juist wel apart eigenlijk!
dit ben ik helemaal eens, ik vind het belangrijk om te kijken of de voorletters goed staan met de achternaam en 3 dezelfde zou ik persoonlijk niet doen
Sja... misschien ligt het er een beetje aan welke voorletters je dan hebt... maar ik zou me er niets van aantrekken. Ik hou persoonlijk helemaal niet van een hele rits voorletters, omdat ik het alleen maar lastig formulieren invullen vind, maar ik denk dat 3 dezelfde voorletters niet veel anders of erger zijn dan de R.A.F.J.H van mijn man Als jullie die drie namen mooi vinden, dan zie ik er geen probleem in eigenlijk, uiteindelijk noem je er toch maar 1 Je noemt hem ook niet bij zijn voorletters... dus ik zou zeggen geen probleem
Wat is er raar aan MMM ? Ik zal het vast wel weten als iemand me even verteld, maar ik kan er niet opkomen
Of VVV.... hihihi komen ze altijd om info vragen Grapje hoor! Wij zitten juist dat wijzelf bijna hetzelfde heten. Onze frummel kan echt geen naam krijgen met dezelfde voorletter als wij! Moeilijk he..namen zoeken!
Bedankt voor jullie reacties. We zitten er evt toch aan te denken 1 naam te veranderen en dan die naam die we niet doen te bewaren voor een volgende kindje. We twijfelen gewoon nog even verder... namen is inderdaad niet het makkelijkste.
Ik heb het zelf! Haha! Niks erg aan... Bij mij zijn mn namen AA en mn roepnaam A. Daarom wordt het AA achternaam.
Ik zou het zelf ook niet doen. Je gebruikt de namen wel niet allemaal in de spreekwijze, maar juist met het invullen van documenten gebruik je wel je voorletters.
Zie ook het probleem niet, wat erger is, een collega van mij heeft dat G.E.K. of T.A.M. Echt sneu dat de ouders daar niet op gelet hebben.