Ik heb even jullie advies nodig. We zijn op zoek naar een 2e naam voor ons zoontje. Zijn eerste naam wordt Silvijn. De naam Waldemar als 2e naam kwamen we tegen in de stamboom van mijn vriend. Daarnaast bevat het de eerste letters van mijn moeder en alle ooms tantes. (Emar) Onze oudste zoon heeft als 2e naam Lodewijk, we vinden het leuk als het een "kaknaam" is. Nu typte ik de naam Waldemar in bij facebook en kwam ik vooral Duitse en Poolse bodybuilders en voetbalhooligans tegen. Niet de associatie die we zochten..😉 Wat vinden jullie het voor een naam?
Het valt bij mij ook in de categorie 'hockey-namen'. Ik vind het erg goed bij de eerste naam passen. Gewoon doen dus!
Niet mijn smaak. Maar als tweede naam kan het goed. Staat goed bij silvijn. De namen zouden ook zo uit Harry Potter kunnen komen. Die associaties heb ik er dan bij. Toch vind ik dat het een prima combi is
Ik moet bij Waldemar aan die sketch van Hans Teeuwen denken (Poedeliewoepsie!). Maar ook aan Waldemar Torentstra. Dat laatste is dan wel weer leuk. Maar de naam vind ik niet zo.
Super mooie naam! Ik vind de naam in het rijtje Floris - Jonathan - Arthur - Olivier passen. En hé je hebt ook Waldemar Torenstra
Ik vind t niet zo heel lekker bij Silvijn passen, wat overigens een hele gave naam is. Maar t kan prima hoor!
Ik vind Waldemar mooi en krachtig, mijn associatie is inderdaad een beetje kak, maar (een beetje) kak kan ook leuk zijn vind ik. Past ook overal goed bij, doen dus!
Ja ik vind het ook een goeie kaknaam Dus als dat is wat jullie willen dan vind ik dit een goede naam, haha.
Bedankt voor de reacties! Ik denk ook dat we het gewoon moeten doen! Nog zo'n 4 weekjes en dan kunnen we zien of de namen bij hem passen! ❤️