Wij hebben 2 namen en we kunnen eigenlijk geen keuze maken Ons dochtertje heeft A., wat vinden jullie bij deze naam passen? Sara of Stella??
Ik vind Stella er wel mooi bij. Vind de namen persoonlijk wat kort in vergelijking met A. maar das persoonlijk hé
A. klinkt heel lux en die 2 namen vind ik zo kortaf normaal zeg maar ik houd juist van aparte namen kan je geen mix maken van 2 namen met een engelse klank net zoals je eerste dochter?? dat is juist leuk . heb zelf ff wat bedacht:hihi... sarina vind ik erg mooi klinken. shara (je spreekt t uit als sjara) estell. t zijn zomaar wat dingen die in me op kwamen
Van de twee namen vind ik Sara het leukst, maar Stella het beste erbij passen. Estella vind ik er nog leuker bij!
Ik vind Stella er beter bij passen, maar dat vind ik eerlijk gezegd geen mooie naam. Sara(h) vind ik dan veel leuker, maar er weer niet echt bij passen. Haha, sorry aan mij heb je niet zo veel geloof ik.
ik vind stella het leukst erbij passen maar dan zou ik als ik naar adelisa kijk estella van maken.. dat past helemaal super! succes!
ik vind A. een heeeel groot verschil met sara en/of stella dus vind het moeilijk om daar een mening over te geven qua combi. vind sara wel de leukste naam van de 2 zou er dan idd ook een langere naam bij kiezen oid maar dat is natuurlijk helemaal aan jou/jullie! succes met piekeren..
he leuk smiley krijg je weer een meisje! ik vind eerlijk gezegd beide namen wel mooi maar niet bij A. passen, dat vind ik een veel chiquere en aparte naam. zou eerder denken aan iets als Eloise, Leonora etc.
Ik kies voor Sara, alleen vind ik de naam zo kort. Adelisa vind ik super leuk, eigenlijk zou ik een langere naam er mooier bij vinden passen. Zoals Snieke zegt: Leonora, jaaaaa dat vind ik echt een gave naam en heel mooi bij A. passen! Ik ken een meisje die Ellenora heet.
Jullie maken het me wel moeilijk Leonora heet mijn schoonmoeder, maar Estella is idd een heel mooie naam.. @Snieke: ja leuk weer een meisje Ik zie dat jij ook zwanger bent, van harte!! leuk zeg..