Tja, moeilijk om een korte titel voor dit onderwerp te geven, maar ik bedoel: ik hoor vaak van mensen dat de naam waar ze het eerste helemaal over uit waren, het ook geworden is. Dus dat ze een meisjesnaam hadden, maar moeilijker een jongensnaam konden bedenken en dus ook een meisje kregen. Voor degenen die al bevallen zijn of weten wat het wordt: hoe was dat bij jullie?
Ik had heel erg sterk het gevoel dat het een jongen werd bij mijn eerste,meisjes namen hadden we er zoveel en bij jongensnamen was er maar 1 naam die we mooi vonden en het beide over eens waren. Het is ook een jongen geworden. Nu heb ik juist erg sterk het gevoel dat het een meid word,namen daar zijn we nog helemaal niet overuit
Ik had al 4 jaar een jongensnaam in gedachten, uit een Turkse serie en hij is me altijd bijgebleven. Deze naam is het ook geworden. Maar de meisjesnaam hadden we ook klaar dus voor ons niet moeilijk
Wij hadden 4 jaar voor de bevalling al een meisjesnaam bedacht en na 4 jaar uiteindelijk een meisje gekregen en hebben haar ook die naam gegeven.
Wij vonden meisjesnamen veel makkelijker. Met name bij de oudste. Bij de 2e was het gewoon érg moeilijk... maar zijn we pas écht gaan denken nadat we het geslacht wisten
Wij hadden al jaren een meisjesnaam en konden geen jongensnaam vinden die we allebei leuk vonden. Maar we kregen toch echt een zoon! Gelukkig tóch een naam kunnen vinden waar we allebei van overtuigd waren! En de meisjesnaam die we toen hadden, vind ik nu niet meer dé naam, mijn vriend nog wel....
meisjesnaam hadden we in december 2009 al... in februari zwanger geworden... in juni gezien dat het een meisje was en dat is het ook echt geworden, en de naam zijn we bij gebleven en veel posi reacties op gekregen. jongensnaam hebben we nog wel willen verzinnen voor het geval dat, maar dat is nooit meer gelukt..
Leuk Wendy, Wij hebben dezelfde naam, wel met een J dus Jinthe. Hadden we ook al voordat ik zwanger was. Jongensnaam zijn we nog niet uit en willen niet weten wat het wordt, dus vandaar dat ik me afvroeg of het vaak zo uitkomt
Bij dochter klopte het inderdaad, uit een jongensnaam kwamen we niet en het bleek met 20 wk inderdaad een meisje. Bij zoonlief "wist" ik al met 12/13 weken dat het een jongetje was (bleek met de 20 wk echo ook zo te zijn) maar we hadden al eerder een meisjesnaam. Met 12/13 weken kreeg ik heel sterk het gevoel dat ik jongenskleertjes en een jongesnaam moest zoeken. Uiteindelijk er wel uitgekomen en gaat babyboy niet naamloos door het leven.
Wij wisten de eerste keer en weten nu niet wat het gaat worden, we zoeken dus telkens 2 namen. Wij hadden de eerste keer snel dé meisjesnaam en nog lang moeten zoeken naar dé jongensnaam en het werd dan ook een meisje. Nu hebben we wel meer zicht op onze jongensnaam (nog 2 opties), maar niet zozeer op de meisjesnaam, want voor ons blijft de naam van onze dochter de nummer 1 Dus... misschien wel een zoon deze keer???
bij onze eerste klopte het, we wisten al heel snel een meisjesnaam, en het is ook een meisje geworden. Een jongensnaam hebben we nog steeds niet kunnen vinden . Nu weer zwanger hebben we de meisjesnaam al weer klaar, maar toch denken we deze keer dat we een jongen krijgen.
Ik dacht: het wordt een jongen. Jongensnaam hadden we al voor de zwangerschap. Meisjesnaam bleef een beetje lastig. D=het is een jongen geworden! Nu hebben we een meisjesnaam en geen jongensnaam (niet zwanger) en ik ben heel benieuwd wat de volgende zou worden!
hier niet het geval. we hadden sanne voor een meid en eigenlijk gelijk al we hebben sem ook 20 weken sanne genoemd haha maar het werd een jongen tja toen moesten we goed na denken. Nu hebben we al 2 namen dus het kan alle kanten uit al zegt mijn gevoel echt heel sterk een meid maarja tis afwachten he
Hier ook al heel snel een meisjesnaam...jongensnaam duurde veel langer, en ja...we hebben toch echt een jongen...
wij hadden best snel een meisjesnaam en het is ook een meisje geworden. een jongensnaam hebben we nog steeds niet maar al wel een meisjesnaam voor een eventuele 2e. zou dat dan ook een meisje worden