Welke kamerplanten heb je en zijn ze beetje blij.

Discussie in 'De lounge' gestart door mamavoorde2x, 2 nov 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. edelweiss

    edelweiss VIP lid

    24 jan 2013
    7.328
    474
    83
    Ik heb veel cactussen een spathifilium oud en orchideeën...

    Of ze blij zijn geen idee.

    eens keer in de 2 weken krijgt die lepelplant water meestal is dat het moment dat hij zo ongeveer plat op de pot hangt.

    De orchideeën en cactussen verwaarloos ik. Of nouja dat gaat onbewust maar daar doen ze het goed op. Ik heb cactussen aan het bloeien en de orchideeën geven telkens nieuwe takken
     
  2. Suuzan

    Suuzan Fanatiek lid

    21 dec 2013
    1.805
    655
    113
    Mijn planten kuchen soms:p. Dan geef ik ze te laat en teveel water. Ik ben zo slecht in het houden van planten. Heb nu een soort van sprieten plant. Ze houden zich wel lang groot, af en toe een bruin sprietje.
     
  3. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.158
    8.135
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Orchideeën moet je na het bloeien afknippen tot op het derde oog. Gegarandeerd komen ze weer in bloei. Hij bloeit het hele jaar.
     
  4. Snoeki

    Snoeki Fanatiek lid

    30 jan 2014
    2.334
    258
    83
    Hahah hier geen planten de kat eet alles op. Zelfs de hele dure kunstplanten die ik gekocht had at hij op.
     
    Yvke86 vindt dit leuk.
  5. Rooibosje

    Rooibosje Bekend lid

    16 jun 2010
    572
    104
    43
    Dat is voor mij veel te ver weg. Ik woon in Giethoorn Overijssel.
    Het ziet er wel heel mooi uit.
    Ik zoek me suf af en toe op internet maar kom tot weinig moois.
     
    Yvke86 vindt dit leuk.
  6. pety01

    pety01 Actief lid

    3 mrt 2011
    434
    219
    43
    NULL
    NULL
    Oh wat een leuk topic.
    Ik heb ongeveer 40 planten in huis. Overigens wisselend succes. Ik kan dus niks met bloeiende planten worden. Helaas krijg ik wel eens 1.
    Hangplanten ben ik gek op en doen het hier ook heel erg goed.
    - lantaarntje
    - senecio
    - Scindapsus
    - Dischidia nummularia

    Ook heb ik een inmiddels belachelijk grote pannekoekplant met een minstens belachelijke hoeveelheid stekken.
    Verder nog een hele keur aan andere verschillende planten.

    Ik ben echt fan van planten (binnen) in de tuin heb ik er dan weer niks mee.

    Vooral ongebruikelijke en retro planten kan ik heel blij van worden.
     
  7. aYh4L8

    aYh4L8 Niet meer actief

    Heb 2 orchideén staan, die voor mijn doen al lang staan.. zitten zelfs nog bloemen aan:roflmao: alleen er was 1 blad geel geworden die is er gister afgevallen:oops:
    Heb weleens vaker orchideén gehad en als die bloemen eraf waren gooide ik ze weg... niet wetende dat je ze kon afknippen tot een bepaalde oog en ze dan gewoon opnieuw groeien en bloeien:$
     
  8. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.368
    17.293
    113
    Mijn bamboeplant groeit goed, heb ik al jaren.

    Orchideeën (met wisselend succes)

    Tomatenplant van zoon. Die moet nu voor de 2e x verpot worden (nav project op school potje met zaadje meegekregen).

    En de rest weet ik niet hoe het heet. Sons gaat het lang goed en soms zijn ze zo dood
     
  9. Troeeeelaa

    Troeeeelaa Actief lid

    15 jul 2018
    407
    456
    63
    Vrouw
    Ik heb vrij veel planten. Zijn ze goed verzorgd, denk ik niet. Ik ben heel slecht in het verzorgen ervan, maar ze vinden me denk ik wel aardig, want ze blijven het maar doen.
     

Deel Deze Pagina