Bij ons is de boom ook afgesteld aan het interieur. Vermits we hier met een rode en gele muren zitten hebben wij gekozen voor rood en goud...wat echt wel héél mooi is. En ieder jaar opnieuw gaan wij shoppen om onze collectie kerstballen en andere bij te vullen. Ook nog een leuk ideetje, gezien bij mijn schoonmoeder, witte veertjes/pluimpjes in de boom hangen, heeft echt iets héél romatisch. ik overweeg het om volgend jaar ook te doen! Groeten Stephanie
Wij hebben zilver met nachtblauw, zowel mat als glanzend. Ik had ze nog en vind het jammer om elk jaar iets anders te kopen (bij wijze van spreken).
Waar kopen jullie die vlinders en rozen enzo? Ik heb ze gisteren wel gezien bij het tuincentrum hier in de buurt, maar die waren 4 per stuk.. Dat vind ik toch een beetje aan de dure kant eigenlijk..
Door verbouwingswerken dit jaar geen plaats voor een kerstboom, dus 2 kleine boompjes gezet op een kast met kleine balletjes. Die balletjes zijn echt alle kleuren door elkaar dus niet echt een bewuste keuze
@Bluesky: ik heb ze bij de Kwamtum gekocht. Waren iets van 3 euro per stuk. Heb er ook maar 4 gekocht hoor, anders werd het mij ook te gek... Daar hebben ze ook van die leuke veren! En anders ook eens bij Leenbakker kijken
Hehehe... Ik moet van de week toch naar Prenatal, en daar zit ook de kwantum en Leenbakker, dus ik zal eens even kijken.. Alweer een goede reden om te shoppen!
Ik heb bruin , goud , en creme kleurige ballen, vlinders en witte organza stof tussen de takken voor een sneeuweffect.
Wij hebben hier champagne kleur (mat) met groen glans en mat gecombineerd, en idd afgestemd op de kleuren in de woonkamer.. Ook in deze kleuren veel vlinders in de boom (gekocht bij intratuin)
Ik heb de vlinders gekocht bij het tuincentrum maar blokker en marskramer hebben ze ook (tuincentrum is duurder),de rozen ook bij het tuincentrum.
Wij hebben een allegaartje van alles wat we door de jaren heen verzameld hebben en gekregen hebben. Heel bont, maar wel gezellig. Maar sommige dingen die we hebben gekregen zijn gewoon echt té lelijk, die blijven mooi op de vliering!
Hier alleen zilvere ballen, sommige met zilvere glitters patroon, zilvere slingers en sliertjes en wat doorzichtige ballen en sterretjes. Ik ben al jaren in de ban van het zilver en toch koop ik elk jaar weer nieuwe ballen etc erbij. Die oude blijven lekker in de doos (voor ooit, maar waarschijnlijk nooit). En ook niet teveel ballen erin hooguit 20/25 ballen vind ik echt genoeg! Oja, en dit jaar sneeuwspray over de boom heen dus ook wat wit!
Ik heb zwart met doorzichtig glazen ballen. Net zeepbellen. En ik vind rood met paars wel mooi, in combi met blauw evt. roze en evt. zwart.... Ik heb ook groene ballen, roze, rode, gouden, houten (is erg leuk, alhoewel je dat niet zou denken) oh, en blauwe. Koop veel tweedehands. Zijn ze erg goedkoop, en ik kan lekker afwisselen.
rood, zilver en paars. Heb ook veel paarse accesoires in huis ben dolop paars en zilver. Ik vind zilver ook echt bij kerst horen. Rood trouwens ook en ik hou van kleur. M ijn kersster die voor het raam hangt is het enige wat goudkleurig is..
ik heb kerstbeertjes in de boom hangen...ballen tikken de katten (Of de kinderen) eruit! En natuurlijk knipperlichtjes (die langzaam aan en uit gaan). Wij hebben echt een kindvriendelijke boom!