Een week geleden ben ik bevallen van een prachtige zoon. Nu had ik wat mutsjes gekocht voor hem.. Maar ik merk dat ze eigenlijk geen van allen goed blijven zitten. Ook gaat de rek er dan uit. Heb er twee van babydump die gaan nog wel.. Maar heb er ook 1 van vib dat is helemaal niks en een mutsje van prenatal en die is ook waardeloos! Waar hebben jullie je mutsjes gekocht en is dus een aanrader??
Bij mijn dochter was het mutsje van de prenatal van de extra zachte lijn (een effen mutsje) het fijnst. Maatje 44-50 stond erin. Hema mutsjes waren veel te groot. Ze zat trouwens direct met kleertjes in 56, maar had ook prima 50 aangekund.
Ik had een pakketje van twee mutsjes van isimini in maat 50-56. Sloten echt mooi aan. Gemaakt van een soort stretch. Je kunt ze kopen bij babypark.
Gefeliciteerd! Hier mutsjes van Noppies of Hema. Bij jou klinkt het alsof ze al te klein zijn. Groter maatje dus wellicht?
Ons erwtje is heel erg klein dus zou moeten passen..ze vallen gewoon de hele tijd af ook al zit het wat strakker of wat losser haha
Prenatal mutsjes vond ik het fijnste had zo'n 2 pak met een wit en grijs mutsje. die hadden ze ook in maat 44, ideaal
Ik heb er 2 van de C&A meen ik, newborn maat en die passen heel goed! Ook eentje van de Hema dat mooi past
Hier zaten alleen het gratis mutsje (met naam) van Rainbowbabies of Simply Colors en de mutsjes van HEMA goed. De rest paste echt niet goed op de relatief grote hoofdjes van onze meiden. Gelukkig na de kraamweek sowieso nauwelijks meer opgehad dus konden best met het gratis mutsje en een extra af hihi.
Ik heb hier bij beide zoons maar enkele dagen een mutsje gebruikt. Dus ik weet niet of je ze nog heel lang nodig hebt. Hangt natuurlijk helemaal van je kindje af.
Ik was alleen te spreken over de mutsjes van Petit Bateau. Aleen die zat goed om het hoofdje van m'n dochter. Die van H&M en Hema waren veeeel te groot.
Ik had een wit effen mutsje van de zeeman gekocht, die was zó fijn! Had ook een mutsje van feetje die goed zat, maar gebruikte voornamelijk die van de zeeman.