Welke kleding trek jij aan?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Starry, 7 okt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. WelcomeWondertje

    WelcomeWondertje Fanatiek lid

    28 sep 2017
    3.076
    2.090
    113
    Vrouw
    Positie broek met hogere band blijft zitten, niet met zon 'halve'
     
  2. Sammetje83

    Sammetje83 Bekend lid

    27 okt 2016
    946
    614
    93
    Vrouw
    Ik draag mijn eigen broeken ook al niet meer sinds 15 weken, vond ze zo gaan knellen. Ik heb twee positiebroeken van h&m en eentje van Prenatal. Ik moet zeggen dat die van h&m het lekkerst zitten. De bovenkleding (shirtjes, truien) vind ik het fijnst van Esprit. Daarin heb je tenminste niet "over" als je nog niet zo'n hele dikke buik hebt.
     
  3. Anniek88

    Anniek88 Fanatiek lid

    22 sep 2016
    2.992
    2.694
    113
    Vrouw
    Ik vind de positiebroeken van de H&m perfect, blijven allemaal ook mooi nu ik ze al ruim 20 weken draag.
     
  4. Pepper92

    Pepper92 Fanatiek lid

    4 jan 2015
    1.028
    457
    83
    Vrouw
    Groningen
    Ik ben heel tevreden over de broeken van de H&M
     
  5. Starry

    Starry VIP lid

    6 sep 2007
    6.101
    623
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Oké dan gaan we binnenkort maar eens passen bij de H&M ;)
     
  6. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Ik vond spijkerbroeken heel pijnlijk.

    Had twee broeken, 1 groene stoffen en 1 soort jogging die wel strak zat. Daarnaast liep ik heel veel in leggings met jurken.
     
  7. jk84

    jk84 Bekend lid

    6 feb 2017
    594
    264
    63
    H&m!
    (Joggingbroek vd h&m is ook heel fijn ;) )
     
  8. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    4.672
    591
    113
    Groningen
    Hey Starry! Volgens mij ken ik je nog van de mama club van je 2e kindje! Leuk een 3e kindje, gefeliciteerd!

    Ik vond de andere zw.schappen ook de broeken van h&m het fijnst. Ik lette vooral op een hoge band (die zakken niet af in tegenstelling tot de 'halve' banden) en de rand van de broek zelf, dus waar de knoop hoort te zitten, die juist weer lekker laag, zodat het niet te veel druk geeft op je onderbuik.

    Wat ik ook een paar keer heb gedaan is broeken van mezelf een band in laten maken bij een naaiatelier. Lekker mijn eigen broek maar dus niet strak :)
     
  9. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Het allerliefst loop ik in m'n pyjamabroek :p of een jurkje met legging, maar ik heb ook een positiebroek die best lekker zit. Is van Noppies geloof ik.
     
  10. annick1984

    annick1984 Bekend lid

    18 sep 2013
    969
    47
    28
    Vrouw
    Hoogezand
    Mijn allereerste positiebroek (van de Miss Etam) heb ik overgenomen van een kennis van me. Was ook 1 die van broek overliep in band. Heb ik bij mijn eerste zwangerschap vanaf week 22 gedragen (wel eerst met de band dubbelgeslagen, omdat anders de band zowat onder mijn boezem zat - ben met 1.52 een "ukje"), maar kon toen ook nog spijkerleggings aan (tot laat aan toe, zag ik onlangs op foto's). Heb later in de eerste zwangerschap nog 2 Mamalicious broeken gekocht (28 en 29/32 of 34, dacht ik).

    Bij mijn huidige zwangerschap paste de krapste Mamalicious broek niet meer, dus heb ik gewoon via Marktplaats een andere gekocht. En moet er eigenlijk nog 1 of 2 hebben, want ik heb daarom maar 2 broeken voor de 3 maanden die nog komen die passen. Niet echt ideaal.

    Ik moet een 30/32 of 33 hebben, weet ik nu uit ervaring. Gelukkig kan je ze strakker krijgen. Ideale broeken, zou met mijn huidige buikomvang niets anders meer kunnen dragen.

    Oja, heb nog wel 1 positie legging, maar die draag ik vrijwel nooit (ben niet zo van de jurken)
     
  11. Buko

    Buko Fanatiek lid

    19 dec 2016
    2.222
    2.003
    113
    Ohh ik deel je haat!!

    Ik paste vanaf een week of 20 mijn eigen broeken niet meer en zo'n band over m'n buik vind ik super irritant.
    Heb een aantal broeken gevonden die gewoon een heel breed elastiek hebben als bovenkant zegmaar. Dus zonder band. Die vind ik wel te doen! Zakken ook af, maar minder.. en ik heb één super fijne nettere Zwangerschapsbroek van Noppies. Een pantalon eigenlijk, maar de pijpen omgeslagen draag ik hem gewoon met sneakers eronder. Die zit echt als een joggingbroek, heerlijk.

    En verder loop ik thuis toch echt in een legging met oversized trui :roflmao:
     

Deel Deze Pagina