Welke kleur?? (bloom kinderstoel)

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door FutureMama81, 30 dec 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. FutureMama81

    FutureMama81 Fanatiek lid

    7 jun 2009
    1.326
    0
    0
    We hebben m zojuist binnen gekregen. De witte. Nu hadden wij het groene zitje erbij gedaan (die overigens niet op t plaatje staat), omdat onze inrichting wit, grijs, zwart en als accentkleur lime groen is. Helaas is de kleur heel anders dan we dachten. Meer appelgroen. Staat dus echt niet mooi. Nu willen we m ruilen, maar wat kan t beste bij onze inrichting? Zwart of wit vinden we zo saai. De grijze verkopen ze niet.. Mijn vriend vindt de oranje mooi, maar geen idee of dat wel staat??? Haha wat een dilemma ;)
     
  2. Liv

    Liv Actief lid

    8 jun 2009
    130
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zilver! Staat overal bij.
     
  3. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    wij hebben witte stoel met de donkerbruine gedaan,
     
  4. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    3 mrt 2009
    6.374
    0
    36
    Vrouw
    Doktersassistente
    Limburg
    Oranje staat leuk bij groen hoor. Ik heb een keer bij "show je babykamer" een hele babykamer gezien van lime met oranje, en als wij ooit een jongetje mogen krijgen worden dat de accentkleuren. Super vrolijk!
     
  5. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
  6. Madeliefke

    Madeliefke VIP lid

    19 jan 2008
    6.317
    216
    63
    Wij hebben precies dezelfde stoel en ook precies dezelfde inrichting:D.
    Het klopt dat de kleur niet helemaal matcht, maar het valt ons nu echt niet meer op. Moet ik wel zeggen dat de stoel niet bij een groene, maar bij een witte muur staat.

    Als je hem echt niet vindt kleuren, dan zou ik voor zilver gaan!

    Groetjes
     
  7. buikje Essie

    buikje Essie Fanatiek lid

    4 apr 2008
    1.099
    0
    0
    Ik zou zowiezo niet voor een accentkleur gaan. D kinderstoel gaat hopenlijk lang mee en ik neem aan dat je de groene assesoires ooit een keer zal gaan verruilen voor een andere kleur. Ik vind zilver we;l erg mooi!
     
  8. Haasje83

    Haasje83 Bekend lid

    30 mrt 2009
    654
    0
    0
    Amsterdam
    is de inrichting in de keuken ook met de accentkleur lime?!

    Wij hebben zelf voor rood gekozen, hebben dat als accentkleur in de keuken... maar de stoel staat nu even in de woonkamer te pronken! Deze is juist meer groen en oranje (niet eens in accentkleuren:D) maar vind het zelf niet hinderlijk, maar komt misschien ook wel juist omdat de kleur zo anders is.
    Zou zelf voor oranje gaan maar misschien is die fel blauwe ook mooi naast lime?! (en die kleur kan ook wel voor een meisje vind ik;))
     

Deel Deze Pagina