Altijd aardetinten. Ik gebruik altijd het Naked 2 pallette van Urbay Decay. Kost wat maar dan heb je ook wat Supermooi!
Meestal een grijs lijntje, zwarte mascara en oogschaduw verschilt, roze, paars, blauw, groen, zilver, ik hou wel van gekke kleurtjes op zijn tijd. Met bruin lijken mijn ogen wel blauwer, maar de rest van mijn gezicht krijgt een tint alsof ik een week met griep in bed heb gelegen. Roze staat vaak nog het mooist.
paars, roze, groen, blauw, bruin en altijd eyeliner en mascara. Ik match mijn oogschaduw altijd aan de kleur van mijn kleding.
Ik denk dat naast je oogkleur ook je huidkleur belangrijk is: heb je een lichte huid, een donkerder huid, (als in: wintertype, zomertype, enz). Vriendin van mij heeft blauwe ogen is een wintertype en gebruikt dus fellere en hardere kleuren. Ik ben een zomer-lentetype met blauwe ogen en moet lichtere tinten gebruiken, meer in de pastelsfeer zeg maar. Fellere kleuren staan echt niet bij mij.
voornamelijk grijs- of bruintinten. Vind ik mezelf persoonlijk het mooiste staan. Maar ligt zoals eerder gezegd ook een beetje aan je eigen huidskleur.
Veel mensen hebben paars gezegd voor blauwe ogen. Als ik paars opdoe is dat echt geen gezicht, staat me totaal niet (bij mijn huid etc). Ik moet het echt hebben van de goudtinten & grijs/bruintinten. Heel misschien zeer zeer donkerpaars (mat, niet glitter).
Ik heb trouwens van L'oreal oogschaduw van de Doutzen Kroes lijn, dat is een bakje met drie kleuren erin afgestemd op de oogkleur. Ik heb die met de bruine/goud tint, die is speciaal voor blauwe ogen. Ze hebben er ook 1 met donkerblauw/grijs voor blauwe ogen. Andere kleuren (paars etc) valt volgens L' oreal toch echt meer passend bij een andere oogkleur.
Naturel. Geen make up dus. Maar als ik me wel zou op maken wat ik vroeger wel deed dan zou ik bruin ( heel dun)en crème gebruiken ook eigenlijk vrij naturel hou niet van opzichtige kleuren in mijn gezicht( of op mijn oogleden.).
Meestal een grijstint (donker of licht, maar ook zilver) en dan zwart lijntje onder en boven mn ogen en zwarte mascara. Maar ik heb best grote ogen haha dus verklein ze een beetje met zowel lijntje boven als onder mn ogen
Ja je moet niet echt paars paars hebben maar meer taupe en je haarkleur speelt ook mee of het donker is of ond zeg maar, officieel zou grijs bij mij moeten staan maar dat staat me weer niet, heel grauw en te donker.
Ik heb donker haar (maar ga ik binnenkort weer blonde plukjes door laten doen), en een hele witte huid. Ik kan zo mee doen in Twilight, hoeven ze me niet eens op te maken haha Grijs ziet er niet mooi uit bij mij, lichte aarde tinten zijn dan nog het beste geloof ik..
taupe/bruin Toen ik mijn proefmake-up voor trouwen kreeg zijn we gaan kijken wat het mooiste stond bij mijn blauwe ogen en dat was deze kleur dus.
Ik gebruik meestal gewoon naturel huids kleuren en zwart.. Verder draag ik geen kleur, vind het een beetje pipo de clown. Het past gewoon niet bij mijn uiterlijk ofzo.