Voor zowel onze zoon als onze dochter hebben we destijds bij Rainbowbabies een shirtje laten bedrukken met hun namen. Helaas is de webshop/naam van Rainbowbabies veranderd en kan ik niet meer de manier van bedrukken krijgen zoals we zouden willen. Weten jullie nog webshops waar het mogelijk is om een shirt te laten bedrukken waarvan de kwaliteit wel echt goed is (zowel het shirt als de bedrukking) en waar je ook echt zelf een ontwerp kunt maken? Ik wil namelijk haar roepnaam hebben met daaronder haar tweede en derde naam. Deze tweede en derde naam zijn echter dusdanig lang dat het een kleiner formaat moet zijn qua lettertype. Dus geen plaatjes oid. Gewoon een longsleeve met 2 regels tekst. Bij bijvoorbeeld SimplyColors is het niet mogelijk om de tweede en derde naam naast elkaar onder de roepnaam te krijgen, dus die valt helaas af. Weten jullie nog andere sites? Alvast bedankt!
Nee Bulbby = wat voorheen rainbowbabies was Daar kunnen ze het niet meer op die manier helaas. Spreadshirt heb ik gevonden, maar ik kan daar geen longsleeve vinden in maat 50-56? Alleen T-shirts met korte mouw of rompers met lange mouw maar die zijn ook vanaf 3 maanden geloof ik.
Ik heb laatst een longsleeve shirtje met 3 regels tekst besteld bij drukkies.nl. Ik heb het deze week ontvangen, volgens mij prima kwaliteit!
Daar heb ik een shirtje voor zl laten maken om de zs kenbaar te maken ik was alleen wel 35 euro kwijt incl verzenden.. Je betaald per opdruk/plaatje/tekst. Ml heeft er van de zomer een shirt laten maken (toen maar 26 euro) en kwaliteit van het shirt en opdruk is heel goed
Misschien even m'n berichtje lezen haha Wat ik zoek is niet mogelijk bij SimplyColors. Spreadshirt heeft helaas geen truitjes (longsleeve) in maat 50/56.
Houten Hart (op Facebook) misschien? Zij heeft voor mij een shirt bedrukt en ben daar heel tevreden mee.
Heb zelf weleens besteld bij Babygoodies, sjaal en reflectiejasjw, kwaliteit prima. Zij hebben ook longsleeves. Dit is een belgische website die snel en netjes leverd