Wij, ons gezin met dan een peuter van 1,5 en een ander gezin met peuter van 2 jaar gaan dit jaar met de caravan naar deze camping. Ik vind het altijd leuk om beoordelingen te lezen, dus ben vooral nieuwsgierig naar jullie ervaringen. Hoe zijn de staanplaatsen op de camping? Is er genoeg te doen qua animatie en activiteiten voor onze peuters? En hebben jullie eventueel tips voor uitstapjes in de omgeving?
Wij hebben vorig jaar daar in een gehuurde caravan gezeten, die stonden echt hutje mutje en je auto moest er ook nog voor staan er waren wel plekken die wat ruimer waren, maar dat wisten we niet van tevoren. Camping zelf erg leuk en omgeving ook genoeg te doen (wel stukje rijden): Pisa, Lucca, Florence. Strand zijn wij niet geweest.
Ja wij zijn er 2x geweest. De eerste keer was alleen de oudste van toen bijna 1,5 mee en de 2e keer was de oudste 3,5 en de jongste net 1 jaar! Echt een prachtig park! Met name het zwembad, fantastisch voor kleintjes: niet diep en zachte bodem. Ook een prachtig grote speeltuin in het centrum vd camping. Wij zaten in stacaravan van suncamp en die waren prachtig ruim gelegen. Kindjes konden mooi voor caravan spelen. Op sommige plekken is het wel krapper qua ruimte. Ik weet niet hoe het met eigen caravan is. Park is erg groot maar er rijdt een treintje rond. Onze oudste wilde het liefst de hele middag in het treintje Animatie is er ook. Volgens mij prima geregeld, maar zelf niet gebruikt. Restaurant camping is lekker eten en prima prijzen, wel reserveren! Afhalen ook goed. Verder druk bij broodjes sochtends maar ze handelen alles snel af. Wij waren er in juni, weet niet hoe het is in hoogseizoen. Omgeving. Wij zijn 1x richting Florence gereden, verder vermaakten e ons meer dan goed op de camping. San Vincenzo stelt niet zo veel voor. En de stranden vonden wij zelf ook een minpunt, maar was geen probleem want het zwembad was genoeg toen. Kortom een aanrader! Voor mij een dikke 8