Ben benieuwd wat jullie ervaringen zijn... Hier een zoontje van 9 maanden die 's ochtends vaak met een te volle luier wakker wordt. Overdag draagt hij nog makkelijk een maatje 3, maar hij heeft nu 's nachts een maat 5 om. In maat 5 heb ik alle varianten van Pampers al geprobeerd en nu heeft hij luiers van Etos om. Dit gaat al een stuk beter, maar toch nog niet altijd. Dus hopelijk hebben jullie nog een andere tip...
Ik ben zelf niet zo'n fan van Kruidvat. Ik vind dat die altijd nog zo vochtig blijven.... Deze draagt hij op het kdv namelijk.
Hier een groot fan van c1000 luiers. Die hebben hier nog nooit doorgelekt! Zelfs niet bij de extreem dunne poep. Alle andere, vooral de pampers lekken hier altijd door, en zorgen voor flinke luieruitslag:x
Hier idem. Aiden draagt ze al vanaf de geboorte en we zijn nog steeds tevreden. Hij draagt geen te strakke rompers trouwens? Want dat kan ook voor lekkage gaan zorgen. Maar anders zou je nog eens een ander merk kunnen proberen, bijvoorbeeld Lidl ofzo.
dit hebben wij dus met pampers...... misschien minder drinken aanbieden na het avond hapje?? misschien komt er dan minder plas uit in de nacht
Ik kan wel proberen om hem inderdaad wat minder te drinken te geven voor het slapen en hem gedurende de dag dan wat meer aan te bieden. Ik hoop dat het helpt!
Je kan het altijd proberen toch??? het is niet iets waar hij veel last van zal hebben denk ik hoe oud is hij eigenlijk??
Ik gebruik ook al jaren met tevredenheid Kruidvat luiers. Pampers lekt door bij mijn jongste en dan ook echt altijd. Een strakke romper heeft inderdaad heel erg veel invloed op doorlekken. Beter te ruim/te groot dan strak want dan lekt het vrijwel altijd door.
Hij is 9 maanden... Ik zal ook eens naar wijde rompers kijken. Dat is ook wel een goede tip! Ik vind zelf wijde rompers verschrikkelijk, maar dit is natuurlijk voor een goed doel!
Voor Thirza, die erg lang nachtvoedingen heeft gehad en daardoor veel plaste 's nachts, zweerde ik bij Huggies. Alle andere luiers lekten door. Ik had eerst altijd pampers baby dry voor haar, maar nadat die verbeterd waren, waren ze dus veel slechter en lekten door Huggies hield het wel.
Kruidvat zijn prima. Pampers geven een chemische lucht (je kunt ruiken of een baby er één van pamper draagt) en vind ik aan de voor en achterkant aan het uiteinde erg ruw aanvoelen. Vind ik erg slecht voor zo'n duur merk.
Hier ook Aldi luiers.. en ze heeft sochtends echt een mega grote plasluier, maar is verder wel helemaal droog.. Ben er erg tevreden over!
Hier ook Aldi luiers, ga speciaal voor de luiers en de doekjes naar de Aldi! Ik ben begonnen met pampers, maar die dingen stinken vreselijk, toen overgestapt op kruidvat, zijn prima. Een verkeerde afslag genomen met de ah luiers, die lekten hier heel erg. En uitgekomen op Aldi! Super luiers. Stinken niet, lekken niet en met kv de goedkoopste!
Als de lekkage op de buik zit kan je ook eens proberen om de luier verkeerd om te doen Ik vind de pampers baby dry toch wel t fijnst, al stinken ze wel. Verder is etos erg verbeterd.