Onze kleine woog 10 pond en 56 cm lang. Ik had gelukkig maar 1 pakje in maat 50, want die kon hij maar 1 keer aan. Hij is nu 2 weken en is eigenlijk ook al uit 56 gegroeid. Idd, alleen van de hema past hij nog wel.
ik had voor noa maatje 50/56 en had een broekje en truitje. broekje zonder voetjes eraan ze zeiden met de 20 weken echo dat ze lange benen zou hebben vandaar.
ik had het de 10e dag al nodig hoor haha maar goed ik zou maat 56 in huis halen heb ik ook bij de eerste en tweede gedaan
dat weet ik. Ik ga er dan ook van uit dat het beter past dan maat 56. En iets kopen voor 1 week vind ik ook weer zo wat. En als 't klein valt heb je er nog niks aan. Dus ik gok op groot.
Ik had als eerste pakjes maatje 44 en dat zat nog ruim.Nu zit Kaitlyn op 46/48. Maatje 50 heeft ze ook wel aan maar dat is eigenlijk te groot.
Ik had van een vriendin een heel leuk pakje mt 50/56 van de Hema gekregen... (Mijn kleine man was 53 cm en 2930 gr, een mager scharminkel dus... lol) Ik doe het hem aan, staat erg leuk, foto gemaakt voor die vriendin, ik pak Jelle op.... valt z'n broek zo op de commode... Zegt mijn vriend die achter me staat... Echt Hema... Ik kwam niet meer bij! Maar goed, de moraal van dit verhaal... Het hangt ook heel erg af van het merk dat je neemt... Hema valt in elk geval errug ruim...
62 is idd erg groot .. Als je leest dat de meestje kindjes maatje 50/56 toch nog behoorlijk lang aan hebben.. Danischa is begonnen met maatje 42 rompertjes ze paste daar zelfs bijna 2 keer in ..Inmiddels draagt ze maatje 80/86
ik had voor me zoontje maatje 50 en en 56 mee en wat blijkt allebei veelste groot hij was 47 cm en 2905 gram dus kon op de dag dat ik thuis was nog wat kleinere pakjes erbij halen