Wij hebben een ikea matras gekocht, kwam des tijds als een van de beste uit de test. Daarop een aerosleep topper en hoeslaken
Het ikea matras van 40 euro. Zelfs nu de 3e er op slaapt nog steeds een goed matras.visa skunt heet het matras trouwens.
De ikea matrassen zijn vernieuwd/veranderd. Van de week even gekeken en getest en ik ga voor de duurste, die voelde toch het stevigst vond ik.
Hier hetzelfde Kregen een standaard matras bij een aankoop en hebben daar aerosleep van gemaakt tegen meerprijs.
Koudschuim. Pocketvering is bij zo'n kleintje echt niet nodig in mijn ogen.en het is echt stevig genoeg. Er zitten echt geen kuilen of zo in. En de middelste en oudste hebben er allebei rond de 3 jaar in gelegen.
Dat is het pocketveringsmatras toch? Daar zit ik ook aan te denken. Ik heb alleen nog niet in de winkel zelf gekeken / gevoeld. Ik las wel een onderzoek van de consumentenbond dat pocketvering eigenlijk het beste is, maar dat er weinig tot geen ledikantmatrassen met pocketvering in NL te krijgen zijn. Alleen dat onderzoek is ouder dan dit ikea matras.
Wij zijn voor het matras van de Ikea gegaan van +/- €70 koudschuim. Even voor de mensen met een Aerosleep, gebruiken jullie dat matras al vanaf het begin? Onze kraamzorg zegt namelijk dat ze daar in het begin niet op mogen slapen (te koud?). Ik heb voor het wiegje namelijk ook een Aerosleep topper en hoeslaken.
De topper moet er af als je kruiken in het bedje hebt liggen. Dit is mij laatst verteld tijdens de intake vd kraamzorg.
Dat zegt onze kraamzorg ook, die vindt aerosleep onzin en geldklopperij. Heb bij de eerste nooit aerosleep gebruikt maar gewoon het standaardmatras van prenatal (dat aerosleep niet nodig was werd toen ook al gezegd), ga ik nu weer doen.