Heerlijk is dat he!! Hier word zoonlief er ook mee opgegroeid. Zijn allereerste rompertje wat ie aan kreeg toen ie geboren was, was dan ook van Fc Twente. Hij heeft er nu ook spaarpotje en shirtje van. Als we buitenlands voetbal kijken is het Italie.
ikke! al jaren seizoenskaart van Vitesse..(weet het!!) en mijn man ook.. hebben gelukkig een lieve oma die maar al te graag op de kleine wil passen..! en de kleine staat natuurlijk al met wat selectie spelers op de foto! was 8maanden zwanger en toen gingen we nog naar de arena om wk nederland-japan te kijken!
Hier ook een voetbal fan ...... Heb jaren een seizoenskaart gehad en ging ook alle uitwedstrijden. Nu mn cluppie nog altijd volgen via eredivisie live en vanmiddag ook naar psv-ajax zitten kijken
Nou nee voetbal zal mij nou nooit boeien. Moet twee keer in de week verplicht mee voor de trainingen van zoonlief en een keer in de week verplicht mee kijken naar zijn wedstrijd. Ach ja je moet er toch iets voor over hebben he kinderen hihih. Ik geniet met hem mee als de wedstrijd prima verloopt en troost hem als ze verliezen. Meer dan genoeg voetbal dus voor mij.
Ik vond het vroeger altijd strontvervelend als mijn vader voetbal wilde kijken... (omdat ik dan iets anders wilde zien ) Maar manlief is helemaal voetbalgek en sindsdien vind ik het ook leuk om te kijken. Als je het hele gebeuren volgt is het spannender, niet alleen van je eigen favo club maar ook het voetbalwereldje op zich. Ik blijf er niet voor thuis trouwens .
Hier een zware voetbal fan... vandaag weer vanaf half 1 voor de buis......tot de laatste wedstrijd gespeeld was dochtertje heeft haar 1e voetbal shirtje al cadeau gekregen toen ze paar dagen oud was....verder veel voetbal spullen... Kom uit een echt voetbal gezin... niet alleen volger van me favo club maar eigenlijk het hele voetbal wereldje
Ja, ik ook!! Aangestoken door manlief haha. Vind voetbal op tv altijd erg gezellig, je klets tussendoor wat, het is spannend. Ik kijk liever een voetbalwedstrijd dan een film... Wij kijken eigenlijk alleen ajax en de echte krakers in bijv. Champions Leage. Mijn man zou nog meer willen kijken, maar ik wil de zondag ook leuke dingen met het gezin doen. Onze dochter van 2,5 is ook echt een voetbal gek en juicht en roept net zo hard met ons mee
Ik ook heb zelf ook 3 jaar gevoetbald. en nu geniet ik ervan dat onze grote man doet voetballen. heerlijk ieder weekend op het veld, en genieten van de kids. Wij wonen omdehoek van Roda,dat is fijn voor de oudste kan die ook eens afentoe voetbal kijken, vind ie geweldig. Ik ga ook wel eens mee, maar ben niet echt fan van een clup.
Ikke... zelf nooit gevoetbald, maar ben tot een aantal jaren geleden naar alle wedstrijden van twente geweest, ging uit, thuis en europees en heb in die jaren eigenlijk bijna geen wedstrijd gemist. Deed ook veel voor de supportersvereniging en leefde er echt helemaal voor (lees fulltime werken, 3 a 4 avonden in de week ermee bezig en sowieso altijd wel 1 hele dag int weekend ) nu kijk ik alleen nog op tv en dan alleen twente, az (ivm vriend) en nederlands elftal, want tja op tv is toch ff heel wat anders dan wedstrijden in een stadion.
Ik ben opgegroeid met voetbal, thuis stond de tv altijd op voetbal en ik stond elk weekend langs de lijn m'n broer aan te moedigen en hielp in de kantine...was de mascotte van het eerste elftal M'n vriend houdt er niet zo van dus het kijken is wel een stuk minder geworden maar dé wedstrijden probeer ik toch wel te volgen, met een ek/wk doet m'n vriend wel gezellig mee gelukkig. Ik heb al wel vastgelegd dat onze kleine man straks een voetballer wordt
Wat een leuke topic!! Hier ook een groot voetbalfan Heel wat jaren naar thuis/uit/europese wedstrijden van mijn favo club gegaan. Nu niet zo vaak meer i.v.m. onregelmatige diensten en ons dochtertje maar kijk het nog allemaal erg graag op t.v. Helaas is mijn man totaal geen voetbalfan Ik heb hem 1 keer verplicht mee laten kijken (het is een man, kom op zeg! haha) maar toen hij na 10 minuten nog niet wist wie er naar welke kant speelde en hij vroeg wanneer de pauze kwam werd me wel duidelijk dat die passie er bij hem dus echt niet inzit
Meer fan van voetbal in de zin van zelf voetballen... Veel leuker dan voetbal kijken! Al vind ik doelpunten en goede acties altijd wel weer leuk om te zien...