Kan dit echt niet? De laatste letter van de voornaam hetzelfde als de eerste letter van de achternaam? Bijvoorbeeld: Loïs Suiskens Dat is echt dé meisjesnaam voor ons, maar we zitten met dat 'probleem'. Wat vinden jullie?
Ik vind dat niet storend en dat kan best hoor. Bij mij is de laatste letter ook eerste van me achternaam. Gewoon jullie hart volgen en de naam geven die je mooi vind.
Het kan zeker wel. Je moet dan wat langere pauze tussen voornaam en achternaam nemen Lois pauze Sluis
Het bekt inderdaad niet zo lekker... Je moet idd bewust een pauze inlassen tussen voor en achternaam maar dat zou ik persoonlijk niet zo erg vinden. Leuke naam!
Wij houden er wel rekening mee, maar het is zeker geen dealbreker. Als Lois voor jullie de naam is, moet je het gewoon doen.
ik vind het ook niet echt storend. als ze later groot is en trouwt krijgt ze misschien een andere achternaam
Prachtige naam, ik zou het er niet om laten. Als het zou rijmen vind ik het weer een heel ander verhaal.