Ik heb al een tijdje een meisjesnaam in mijn hoofd. Sanne. Alleen hij staat in de top 20. Daar ben ik dan weer minder enthousiast over. Niet bovenaan gelukkig, maar toch staat hij erin. Horen jullie deze naam vaak bij jullie in de omgeving?
Tja, wat is veel: ken er een paar, maar vooral mensen van mijn eigen leeftijd 😄. Geen baby-sannes hier! Maar ik snap je top20 dilemma: wij hebben daardoor toch voor een andere naam gekozen. Succes met kiezen!
Ik ken wel een kindje dat sanne heet.. Vind het echt een super leuke naam. Als we een meisje zouden krijgen zouden we haar zo noemen..
Op dit moment ken ik een Sanne van een jaar of 35, één van een jaar of 17 een eentje van bijna 4. Vroeger heb ik nog wel meer Sanne's gekend, maar die zijn ook allemaal ongeveer van mijn leeftijd.
Ik ken idd ook geen baby Sanne's, alleen van mijn leeftijd. Leuke naam! Persoonlijk vind ik Senne nog leuker
Ik ken er best veel 2 onder de 4 jaar en dan 6 (ff geteld haha) van mijn eigen leeftijd ( Rond de 20)
Ik ken meerdere Sannes van mijn eigen leeftijd, maar daarnaast werk ik op een basisschool en daar lopen ook meerdere Sannes rond.
een paar, geen baby's (meer)... niet extreem vaak, maar je hebt natuurlijk kans dat ze bij 1 of 2 andere Sanne's in de klas komt net als bij andere top 20 namen zou het er niet voor laten als je het echt mooi vindt hoor!