Nee hoor als hun groot zijn spelen noud en Nina al lang niet meer in gtst, dus tegen die tijd kent niemand noud en Nina van gtst meer Het staat ook leuk Noud en Nina
Nina Lotte Anna Cato en Lieve vind ik niks. Philine ook niet echt, Feline wel weer! En ipv Floor vind ik Fleur een hele leuke naam.
Floor=vloer dus dat zou ik nooit doen Verder Nina, Cato en Philine wel ok Lotte vind ik best leuk maar wederom internationaal niet echt geslaagd
Cato, echt helemaal geweldig! En daarna Floor en omdat ik toch aan de drie wilde komen heb ik voor Nina gekozen, zou ik zelf niet zo snel geven, maar wel erg leuk.
Ik heb voor Anna, floor en nina gestemd. Lotte is mijn absolute lievelingsnaam dus die valt af want ik wil hem uit de toptien hebben Noud en cato klinkt ook mooi. Maar ik mocht er maar drie kiezen 😉
Tuurlijk ga ik voor Floor kiezen! Krijg alleen maar complimenten met mijn naam, als kind ook nooit slachtoffer geweest van naamgrapjes. Je hoort het vaak genoeg waardoor het niet te speciaal is en toch lopen er niet veel rond (heb nooit met een andere Floor in de klas gezeten)
Ik ook, haha. Nina vind ik heel lief, maar kan ook prima voor een volwassen, stoere vrouw. Anna is ook nog wel okay. Lieve zéker niet doen. Cato vind ik ook behoorlijk truttig.. *edit* Oh, ik zag niet dat haar broer Noud heet.. Dan zou ik Nina toch ook laten voor wat het is, haha. Dan Anna!