Ik snap niet dat mensen tevreden zijn met de fototoestel op iphone 4, ik vind deze helemaal geen mooie foto's maken namelijk. De sony xperia z1 komt goed uit de test, dus als je een fototoestel wilt waar je goede foto's mee wilt maken kun je het beste die sony nemen.
Ik ook echt niet. Heb nu S3 maar ook die maakt echt beroerde foto's, vind het ook te lang duren voor hij een foto maakt. Vriend heeft de HTC one, en hiervoor de one X en die maken echt snel een superfoto. Ik gebruik vaak zijn telefoon om foto's te maken en dan stuurt hij ze naar mij door.
Mijn man heeft de Samsung Galaxy S3 en die maakt prachtige foto's (HD kwaliteit). Mijn S3 mini maakt ook aardige foto's, maar kan bij lange na niet tegen de normale S3 van mijn man op..
hmm......die samsung zou ik wel graag willen proberen. Scheelt tweedehands kopen nog iets denken jullie?
HTC one. Zelfs Ultrapixels ipv megapixels. Haarscherpe foto's, echt een superding. Jammer dat je abonnement nog loopt..
Hier de Note 2 maar ik vind de foto's echt afschuwelijk in vergelijking met de iphone 4s/5. Zou liever terug gaan. Beste tijdje terug vond ik echt de Xperia Z. Vergeet niet dat de aantal MP echt niks over de kwaliteit van de camera zegt!
Als je niet persé een smartphone hoeft zou ik kijken naar een sony ericsson en dan de cybershot versies.. bevielen mij erg goed! En kwamen altijd uit de test als beste camera's op mobiel.. Heb nu een HTC one SV... en maakt ook mooie foto's!
Ik weet niet of hij al genoemd is maar de nieuwe Nokia maakt wel echt hele mooie foto's. De galaxy s4 maakt ook hele mooie foto's. Ik heb hier een iPhone 4s die ook mooie foto's maakt en ook heel snel. Ik zou me als ik jou was ook door een telefoonzaak laten informeren over de verschillende telefoons met camera. Hier in Almere zijn ze bij de phonehouse erg vakbekwaam en weten ze echt wel waar ze het over hebben (weet niet of dat overal zo is natuurlijk) Heb alleen de openingspost gelezen.
Qua prijs zal tweedehans wel goedkoper zijn, qua specificaties van een toestel maakt het natuurlijk niets uit
Ik heb de sony xperia z. Weet niet hoeveel goedkoper die is als de z1 maar zal al wel chelen. Die maakt goede foto's voor zover ik nu kan beoordelen (heb hem net een kleine week)
Ik had een Iphone 4 en heb nu een Iphone 5s... man man man die foto's zijn geweldig!!! Ik kan iedereen deze aanraden! Er zit een nieuwe iets in waardoor deze de beste foto's maakt of zo iets? Iig vind ik hem geweldig