Hoi allemaal, Ik begin me er steeds meer aan te storen.. Zelf merkte ik het in eerste instantie niet op, maar me oudste zoontje riep mij 's avonds een keer overstuur omdat hij er gewoon bang van werd... Het klinkt alsof er een wind waait door de leidingen.... Iemand enig idee wat dit kan zijn? Het is een continu-geluid met wel wat toonverschillen, net als de wind. Soms 'waait' het ook ineens harder en dan weer wat minder, maar het is er continu aanwezig. Het is niet het water wat er doorheen loop, want sommige radiatoren heb ik uit staan en bij diegene die wel aanstaan, hoor je duidelijk verschil tussen het lopende water en dit vage wind-geluid. Nu ik het eenmaal weet, hoor ik het overal bovenuit. Word er echt gek van!
Zou het dan écht 'waaien' in me verwarmingssysteem? Maar we hebben de boel juist laatst ontlucht en bijgevuld.. of hebben we het dan niet goed gedaan?
Hey meid, Zou kunnen dat je het niet goed hebt gedaan... Ik denk ook dat er lucht inzit....misschien nog een keer proberen?
Even de stekker van de ketel eruittrekken, wel eerst 10 minuutjes ofzo zorgen dat hij heeft gestookt. Dan van beneden naar boven iedere radiator even ontluchten door met het kleine sleuteltje de bovenste opening open te draaien, hou een bak bij de hand, zodra er water uitkomt gelijk de opening weer sluiten.
mijn man vraagt wat je ketel merk en type is? hij is cv service monteur. hij denkt dat je een modulerende pomp heeft en die regelt zelf zijn druk. het kan zijn dat je pompmodule stuk is. maar hij kijkt voor je na als je even de gegevens doorgeeft aan me