Hallo, Wat vinden julie van 3 voornamen met deels dezelfde lettercombinatie? Denk bijv. aan Larissa Mila Ella dus 1e voornaam begint met la- en de anderen eindigen op -la (in dit voorbeeld) Dank!
Ik vind het niet zo lekker klinken eerlijk gezegd. Op papier staat het wel leuk maar als je het uitspreekt is het toch wat minder.
Ik vind bij dit voorbeeld Mila en Ella dan echt te veel op elkaar lijken. Larissa in combinatie met 1 van de andere twee namen vind ik wel kunnen.
Lijkt mij niet zo storend, je gebruikt meestal toch alleen de eerste naam neem ik aan. Ik heb drie namen en die eindigen allemaal op een e maar ik vind het prima klinken.
Dank jullie wel voor de reactie's!! De namen zullen idd niet alle drie tegelijkertijd genoemd/gebruikt worden maar ik wilde geen lalala/mamama of rarara . Aan jullie reacties te lezen valt dat wel mee! Dank!
Ik vind met deze combinatie niets mis. Anne en Hanna Tom en Tim, Sam en Bram etc vind ik wel te erg op elkaar lijken
ik vind dit wel leuk, zijn 3 totaal verschillende namen. K bedoel, kwik kwek kwak of tim tam tom is wel te erg
Niets raars aan. Onze dochter heeft ook zulke namen. Als we een zoon krijgen dan zal alle drie de namen op hetzelfde eindigen 😅. Je spreekt ze alleen voluit als hij of zij echt zwaar in de puree zit
Vrouwke, Toch en Huiboobee, Dank jullie wel voor de reactie!! Idd niet kwik, kwek,kwak of Tom en Tim! Dus we zijn eruit, nu nog man overtuigen om voor de klassieke schrijfwijze te gaan... Huiboobee we moesten wel erg lachen om jouw reactie! Hopelijk zal ze alleen maar "zwaar in de puree zitten" bij haar huwelijk