beetje moeilijk een passende titel te vinden. we proberen zwanger te raken en waren een beetje aan het denken over namen. nu zat ik zo te zeggend at ik bij een meisje de tweede naam Hope wil geven. nou zat ik te denken voor een meisje is het wel makkelijk, Hope, faith, maar hoe doe je dat bij een jongen? of doe je dat gewoon niet?
Misschien is Storm ofzo iets? Ik vind Hope wel leuk, maar meer als je in een Engelstalig land woont, hier moet ik gelijk aan een hoop (poep) denken.
Dat heb ik helaas ook met de naam Hope. Dan vind ik Faith mooier. Voor een jongen vind ik het heel moeilijk. Jason vind ik bijvoorbeeld een krachtige jongensnaam, maar het is niet een bestaand (Engels) woord, zoals Hope en Faith dat wel zijn.
hahaha, ik ben engels dus dat scheelt en een groot deel van mijn familie zit dus daar. de eerste naam moet dus ook in het engels kunnen en de tweede naam vind ik zo iets dus wel leuk. ik ben ook nog niet uit hope of faith hoor en misschien doe ik het wel helemaal niet maar vroeg het me af.