Vår tid är nu, Zweedse serie om er een beetje in te komen (we gaan volgende maand naar Zweden). Ik wilde het eigenlijk alleen kijken voor de taal, maar ik vind het erg leuk!
Afgelopen week het nieuwe seizoen van Outlander gekeken. Helaas had ik het snel uitgekeken, was weer veel te mooi. Nu verder met You.
Ik ben ooit met uitlandse begonnen, maar ik had moeite om er doorheen te komen. Ligt dat aan mij, of herken je dat en moet ik even doorzetten?
als je outlander bedoelt; zou ik stoppen denk ik. Als je het in seizoen 2 namelijk hebt- kan ik het me voorstellen, die verloopt helemaal traag. Daar moet je doorheen (eventueel met de afstandbediening in je hand om af en toe door te spoelen ) . Maar als je seizoen 1 al niets vind, is het gewoon niets voor jou denk ik . Wij zijn gisteren begonnen met het 2e seizoen van Shadow and Bone - verder wachten we met smart op de film van de serie ''The Last Kingdom" - die komt volgens mij ook zeer binnenkort uit. En volgens mij zag ik ook voorbij komen dan seizoen 2 van Sweeth Tooth er aan kwam... We hebben net Drive to Survive afgekeken, dus we zaten echt weer even zonder serie.
Wij kijken nu een Spaanse serie over een meisje wat ontvoerd is tijdens een feest Maar verder, bar weinig. We wachten op de witcher, sweeth tooth, zelf wacht ik op last kingdom film.
In het kader van Outlander en andere kostuum drama's kijk ik nu La concinera de Castamar. Ik houd helemaal niet van Spaanse series, maar deze kom ik lekker in.
Mij pakte Outlander vanaf het begin, maar ik ken meer die dat hadden wij jij hebt en daar moet je inderdaad even doorheen. Seizoen 1 is echt keigoed! Ik vind Outlander echt geweldig en Jamie.. tja. Ook niet verkeerd om naar te kijken
Ik ben al 600.000x gestart met outlander omdat iedereen zegt dat dit zo goed is maar ik kan er maar niet inkomen
Ohh echt waar? Vind ik totaal niet de eerste aflevering was wat langzaam en saai, maar werd daarna steeds beter. Ik vind het echt een geweldige serie.
Mij ook, maar moet wel zeggen dat ik de laatste seizoenen wat saai vind.Het begin pakte mij echt. Ze zijn iets te ver door gegaan.
Gisteren begonnen met The night agent. Ik vind het veel lijken op Bodyguard. Samen met dochter kijken we Wednesday. En ik wil het 2e seizoen van Cidade Invisivel nog kijken.