Welke opticien?

Discussie in 'De lounge' gestart door Lill, 7 aug 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.238
    6.904
    113
    Vrouw
    Niks ernstigs hopelijk?
    Ik ben hier idd ook wel achter mijn oogzenuwaandoening gekomen doordat ik geen 100% meer scoorde bij de opticien. Zij hebben mij idd ook wel doorverwezen
     
  2. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.238
    6.904
    113
    Vrouw
    Ja dat denk ik ook wel hoor. Filialen zullen veel verschil maken onderling. Maargoed Pearl zal overal hetzelfde aanbod qua monturen hebben denk ik
     
  3. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Ja dat klopt. Al kunnen franchisers wel meer inkopen dan eigen filialen.
     
    Lill vindt dit leuk.
  4. Haver11

    Haver11 Fanatiek lid

    3 sep 2013
    3.837
    2.180
    113
    Vrouw
    Ik weet niet meer hoe het heet waar die opticien bang voor was, maar het hield in dat ik steeds achteruit zou gaan door de jaren heen. Gelukkig was dat het niet. Wel zag ik nog maar voor 30% ik was ook nachtblind.
    De huisarts verwees me door naar het ziekenhuis, En die arts vertelde mij dat ze een laserapparaat hadden die mijn ogen zou kunnen laseren. Ik had dus niet Die aandoening.

    Ik was een aantal jaar daarvoor getest om te laseren, maar hun hadden niet de juiste middelen daarvoor en durfde het niet aan. Dus uiteindelijk is mijn wens toch nog vervuld :)

    Hoe is het bij jou afgelopen?
     
  5. Lill

    Lill VIP lid

    24 aug 2008
    10.238
    6.904
    113
    Vrouw
    Ik heb helaas wel een aandoening. Mijn oogzenuw zal stukje bij beetje waarschijnlijk afsterven. Gelukkig is het momenteel stabiel :) maar t kan ook ineens heel hard gaan. Kan niemand iets over zeggen. Is niks aan te doen helaas pindakaas.
     

Deel Deze Pagina