Hoi hoi, Even een vraag. Ik slik de pil nu al zo'n 10 jaar. Microgynon 30. Altijd op tijd. Nu heb ik de laatste tijd last van vreemde bloedingen tussendoor. De afgelopen maand heb ik last van mn buik, last van lage rugpijn, soort menstruatiepijntjes zeg maar, steken in mijn lies en onderbuik en warme borsten. Ook heb ik de laatste twee weken dat ik doodmoe ben en last heb van veel vochtverlies, echt waterig en zo erg dat als ik buk het er gewoon uitloopt (sorry ) . Vanochtend en gisteren werd ik kotsmisselijk wakker en moest ook overgeven. Ik heb voor de zekerheid een test gedaan maar die was negatief. Omdat ik de pil slik weet ik dus niet hoe en wat en wanneer een test eventueel kan. Hebben anderen dit ook wel eens meegemaakt en waren jullie toch zwanger? Ik vertrouw het niet echt. Stel dat de testen negatief blijven, kan er dan iets anders aan de hand zijn? We zijn niet bezig voor een tweede en wil daar liever nog mee wachten. Mocht het zo zijn dan is het zo en dan is het zeker welkom.
Er gaat momenteel ook een griep rond met misselijkheid en overgeven. Maar zo'n twee weken na de sex kun je testen. In welke week van de strip zit je nu? Je zou anders ook kunnen wachten op je stopweek en dan testen. En als de testen negatief blijven (ik denk dan dat je toch echt niet zwanger bent) zou je je huisarts om een bloedtest kunnen vragen.
Ik zit in de laatste week. Maar ik heb dit al een maand. De vorige stopweek was vreemd, niet heel veel bloed maar toch wel iets. Daarna gewoon weer begonnen en na 1 week weer bloedverlies... Wachten het wel af Ben dan meteen bang dat als ik niet zwanger zou zijn dat het iets anders is ofzo.
Ik heb dat ook een paar maand gehad. Ben toen gestopt met de pil (die keuze was voor mij wat makkelijker omdat bij ons een natuurlijke zwangerschap bijna onmogelijk is) en toen was mijn menstruatie ineens weer normaal en de "kwaaltjes" weg.
Hou je in de gaten dat als je hebt overgegeven de pil ook niet veilig is nee zonder gekheid.. vreemd ja.. inderdaad misschien de griep?? Die tussentijdse bloeding is ook vreemd. Helaas heb ik niks zinnigs te zeggen
Als ik de pil voor t slapen inneem en 9 uur later moet overgeven is hij gelukkig nog veilig! Staat in de bijsluiter dan. Als je binnen 4 uur na het slikken overgeeft, dan nieuwe nemen.
Wil je niet ingerust maken, maar wanneer heb jij jouw laatste uitstrijkje gehad? Bij tussentijdse bloedingen zou ik dat eerst even laten checken.
Uitstrijk was vorig jaar goed. Soa zou ik niet weten hoe? en blaasontsteking zeker niet, dit heb ik vaak genoeg gehad en dit voelt totaal anders.