Ik heb even een vraagje. Hoe lang gebruiken jullie ovulatietesten? Zelf stop ik eigenlijk altijd een dag na de knaltest. Als hij knalt dan test ik nog een dag dat hij lichter wordt en daarna stop ik. Hoe doen andere dit?
Ik heb de CB digi ovu-testen en als ik een heb dan stop ik. Ik heb het 1x nog de dag erna gedaan en toen een leeg rondje dus de is voor mij genoeg. (die dingen zijn veel te duur om te verspillen)
Maar soms lees je wel eens dat die testen gekke dingen doen en daarna ineens weer donkerder worden. Daarom begon ik ineens te twijfelen. Zondag had ik een knaltest. Zondag en maandag geklust. Gister en vandaag (voor de zekerheid) nog een test gedaan en deze waren beide duidelijk lichter. Dus zal hij wel geweest zijn neem ik aan. Maar ik merk dat die dingen bij mij niet gelijk oplopen. Vorige maand ging hij langzamer naar een knaltest en nu was hij er toch wel plotseling, zo gek!!