welke pil??

Discussion in 'Anticonceptie' started by sweetwoman, Dec 14, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sweetwoman

    sweetwoman Nieuw lid

    Dec 14, 2009
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi dames,

    ik heb tot nu toe de pil nog nooit geslikt, maar na de geboorte van mijn eerste kindje wil k voorlopig geen kinderen en wil ik dus met de pil beginnen, maar weet niet welke.
    Welke raadde jullie mij aan als ik graag wat wil bijkomen en vooral als het om de borsten gaat.
     
  2. Bri

    Bri Niet meer actief

    Volgens mij reageert iedereen anders op verschillende pillen en hormonen, dus het lijkt mij dat je hier geen algemeen antwoord op kunt geven.

    Je zou even moeten uitzoeken welk hormoon het sterkst zorgt voor groei van borsten (is dat oestrogeen of juist progesteron?) en in welke pil die het meeste zit. Maar je kunt juist ook heel slecht reageren op dat hormoon, dus je kunt er niet veel zinnigs over zeggen vrees ik. Misschien even overleggen met je ha?? Die heeft er meer verstand van dan ik.
     
  3. Truus21

    Truus21 Niet meer actief

    Ik zou die vraag bij je HA neerleggen. Hij kan je het beste raad geven over wat de beste pil voor jou is en of het misschien mee helpt aan te komen o.i.d.
     

Share This Page