Welke rare eigenschap heb jij?

Discussie in 'De lounge' gestart door Fruity90, 26 apr 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kwek

    Kwek Fanatiek lid

    16 mei 2009
    3.207
    1.263
    113
    Centrum België
    - M&M's op kleur eten
    - Onderweg steeds scannen naar de meest recente nummerplaat
    - Met de 3 letters van de nummerplaat voor mij een woord proberen te vormen in die volgorde
    - Met de eerste 3 cijfers van de wekker zodanige bewerkingen uitvoeren zodat ik het 4e cijfer uitkom
    - Ik word pisnijdig als ik het volgende 1000-tal van de kmstand van de wagen gemist heb. Liefst neem ik ook een foto van die km stand (of de speciale zoals bv 67890 onlangs)
    - Croque monsier (tostie) snijd ik parallel met de rand. Ik word lastig als ik zie dat mensen bv een driehoek afsnijden
    - Vorige week flipte ik omdat ik op tv 2 reclamespots zag. 1 van wijkopenauto's en paar minuten later autohero maarrrr: in beide spotjes had de auto waarover het ging dezelfde nrplaat, alleen de ene keer renault en andere keer audi. Da's dus error in mijn hoofd!
    - Trap steeds opgaan met eerst rechtervoet. Anders voelt het vreemd
    - Ik kijk naar de tegels/parketvloer en probeer zo te gaan zodat ik niet op een voeg stap
     
    Mamavanvier95 en hummeltje5 vinden dit leuk.
  2. Sado

    Sado VIP lid

    16 mei 2016
    19.065
    17.022
    113
    Deze is al vaker hier genoemd, maar ik begrijp echt niet waarom dit een rare eigenschap is?:roflmao: Waarom zou je een pizza niet met bestek kunnen eten?
    Ik snap juist niet waarom je het met je handen zou eten?:roflmao:
     
    hummeltje5 en rijo vinden dit leuk.
  3. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.953
    33.624
    113
    Lekker dan. Nu hoor ik je dat gewoon zingen :roflmao:
     
  4. Marti

    Marti Fanatiek lid

    18 apr 2014
    2.385
    867
    113
    Als ik moe ben froemel ik aan mijn oren. Zal nooit meer overgaan :roflmao:
     
    Golden1213 vindt dit leuk.
  5. Mim89

    Mim89 VIP lid

    29 jan 2019
    10.291
    8.748
    113
    Vrouw
    Ik vind het altijd zo apart dat veel mensen meteen roepen dat iemand ocd heeft als diegene erg opgeruimd/georganiseerd is. Die kennen blijkbaar niemand met èchte ocd :o:
     
    Bellybell en Neuzeke vinden dit leuk.
  6. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    27 okt 2009
    4.545
    732
    113
    Heb je helemaal gelijk in ... ik noem het gewoon opgeruimd en ritme in de dag hebben :p
     
    Mim89 vindt dit leuk.
  7. goblins

    goblins Fanatiek lid

    27 okt 2013
    3.591
    3.222
    113
    ministerie van defensie
    Swifterbant
    Ik heb me kostelijk vermaakt bij alle reacties.
    En ik moest gewoon denken aan:

     
    Golden1213, Kwek en Dubbelgeluk vinden dit leuk.
  8. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    :D
     
    Iertje81 vindt dit leuk.
  9. artie

    artie Fanatiek lid

    27 sep 2021
    3.566
    3.902
    113
    Vrouw
    Ik kan mijn handen NIET stilhouden, maar gewoon echt niet. Altijd aan het prullen, wiebelen, dingetjes plooien/draaien enz.

    En ik poep langs m'n buik :roflmao:

    Voor de rest ben ik redelijk normaal denk ik
     
    Fruity90 vindt dit leuk.
  10. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.959
    15.002
    113
    Zo hangt m'n dochter overal de wc rol om...bij werkelijk elke wc dat ze er bij kan.
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  11. Mim89

    Mim89 VIP lid

    29 jan 2019
    10.291
    8.748
    113
    Vrouw
    Idd. Ze mogen wel een avondje met mij meekijken als ik in mijn ergste ocd aanval zit, dan zullen ze dat nooit meer zeggen :roflmao:
     
    Bellybell vindt dit leuk.
  12. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.507
    13.797
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Je poept langs je buik?
    Wat moet ik me daarbij voorstellen dan? :confused:
     
  13. elsie89

    elsie89 Fanatiek lid

    27 sep 2014
    3.645
    1.251
    113
    randstad
    @artie heeft een stoma
     
    Golden1213 vindt dit leuk.
  14. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    9 nov 2013
    4.130
    2.517
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Ik begrijp helemaal geen snars van je verhaal :roflmao:
     
    nizzie86, Beausecret, Malbec en 3 anderen vinden dit leuk.
  15. artie

    artie Fanatiek lid

    27 sep 2021
    3.566
    3.902
    113
    Vrouw
    Ja klopt ;) vinden mensen blijkbaar best bijzonder want krijg heel vaak vragen hoe dat precies werkt dan met naar de wc gaan
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  16. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.507
    13.797
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Ahhh op die fiets!
    Ik zat al te denken of het een auto correct foutje was, maar kon op niks logisch komen :p

    Ik had nog niet bedacht dat mensen een stoma beschrijven als ‘ik poep langs m’n buik’ :p
    Dacht zelfs dat het misschien een Belgische uitdrukking was haha :roflmao:

    Maar ik zie een stoma ook niet als ‘rare eigenschap’ eigenlijk, dus wellicht dat ik er dáárom helemaal niet aan had gedacht..
     
    Nellie4 en owly vinden dit leuk.
  17. artie

    artie Fanatiek lid

    27 sep 2021
    3.566
    3.902
    113
    Vrouw
    Haha nee geen Belgische eigenschap, poepen is hier in België eigenlijk nog iets anders dus had hem al vernederlandst
    Misschien geen rare eigenschap nee, maar toch iets wat mensen wel fascinerend vinden als ik kijk naar de 'mag ik nu eens iets raar vragen' berichten die ik regelmatig krijg.

    Oh ik weet nog een rare eigenschap misschien. Als ik boos, opgejaagd of zenuwachtig ben begin ik altijd heel fanatiek te poetsen en op te ruimen.
     
    nizzie86 en hummeltje5 vinden dit leuk.
  18. Dompiewompie

    Dompiewompie Fanatiek lid

    2 jul 2018
    1.168
    1.489
    113
    Vrouw
    Ik eet rijst met een lepel. Met een vork lust ik het niet.

    Als ik iets eet of drink moet ik tussen elke hap/slok een slok water nemen. Dus ik drink een slok koffie, en dan moet ik een slok water. Anders is mijn mond te ‘droog’

    Ik heb dermatillomanie, wat inhoud dat ik continue aan mijn huid pulk. Mijn handen zien er hierdoor niet uit. Ik hou dit zo goed mogelijk onder controle door steeds mijn nagels te lakken en dan de lak er af te trekken. Sommige avonden lak ik mijn nagels wel 5x opnieuw om zo mijn handen te ontzien.

    Ik heb een eetstoornis gehad en weet nog altijd van bijna alle producten hoeveel calorieën erin zitten. Ik eet en drink ook nog steeds elke dag precies hetzelfde op hetzelfde moment, zo moet ik niet aan eten denken.
     
  19. zigzag

    zigzag Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.970
    686
    113
    Vrouw
    Ik kauw op al mijn eten.. ja dus ook op vla. Geen idee wat het is maar iets met textuur ofzo in mijn mond. Ik kan niks in een keer gewoon doorslikken, ik eet ook heel traag in verhouding tot andere mensen.. ik kauw er veel vaker op dan anderen, ik krijg het gewoon niet door mijn keel op een andere manier. Eerlijkheid gebied me wel te zeggen dat ik niet weet of dit iets is dat ik heb overgehouden aan mijn eetstoornis in mijn tienerjaren of dat ik dat daarvóór ook al had.

    Verder schiet me nu even niks te binnen, waarschijnlijk omdat ik niet snel iets raar vind (van mezelf of anderen is om het even).
     
    Featherr vindt dit leuk.
  20. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.182
    6.580
    113
    Ik laat altijd een bodempje drinken staan. Het laatste slokje drink ik op een andere manier nooit op. Mijn man is er nog steeds niet aan gewend met het inruimen van de vaatwasser. Krijgt ie weer een plens water o.i.d. over zijn voet heen.

    Inmiddels heb ik een verklaring: ik kom uit Brabant en daar krijg je direct je glas weer gevuld als het net leeg is. Ik hoef niet heel de dag door te drinken. Door een bodempje te laten staan, geef ik eigenlijk het signaal af dat ik niet nog meer hoef. Met uiteten drink ik wel alles op, anders denkt de bediening dat ik nog niet klaar ben en de rekening nog niet wil. Een heel gedoe om dan een bediening te wenken omdat ik wil betalen.
     

Deel Deze Pagina