Dag dames, Ik wil graag bovenstaande opleiding gaan volgen binnenkort. Ik ben nu al bezig met de sollicitatiebrief erg spannend allemaal.... Mijn vraag nu is: Wie heeft de opleiding allemaal gedaan via zo een werktraject? Groetjes, Mariam
Ik heb het ook gedaan, aantal jaar terug. Erg leuk waar ik de opleiding deed maakte het niet veel uit qua werken/stage of je nou voltijd of duaal deed, dus ik koos voor duaal. Want; meer geld (je wordt gewoon betaald) en andere werkervaring gezien je andere diensten ook draait. Bij ons deden stagiaires alleen dagdiensten. Bij ons op school was het in schoolweken 24 uur werken en de rest school (wat misschien max 8 uur was incl lessen..) en in vakanties werkte je dan 36 uur. Ik had een contract bij mijn toenmalige werkgever voor 36 uur. Ik vond de combi van werk en school vooral in het laatste half jaar pittig, met mijn scriptie erbij. Maargoed, heb het allemaal gehaald in de tijd die er voor stond. Als je nog meer vragen hebt moet je maar roepen! Oh trouwens, bedoelde je HBO? want daar heb ik het nu wel over trouwens haha.
Het werken als verpleegkundige is erg leuk ( Ook geregeld erg shit, zwaar, heftig, niet te doen qua eisen vanuit de overheid/organisatie, maar hart voor je werk is hetgene waarvoor je het doet! ) Ik vind het wel heeeel dapper dat je de opleiding wilt doen met een klein kindje, je zal veel moeten werken! Ik heb de opleiding gedaan voor de kinders, dus kan je daar geen tips bij geven.