Welke schoenen onder een skinny?

Discussie in 'De lounge' gestart door MamavanLieverd, 26 mei 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    1 dec 2014
    7.396
    5.303
    113
    Enkellaarsjes gaan ook op mijn shoplijstje idd :).
    Er is vast een reden dat ik nog nooit all stars heb gehad aangezien ik ze wel leuk vind. Zal misschien met het voetbed te maken hebben idd. Ik ga ze gewoon ergens aanproberen en anders wat anders kopen.
    Bij de h en m hebben ze die met het siliconen randje nog steeds volgens de website. Aangezien er hier geen h en m of primark zit, ga ik eerst de sokjes van de action proberen en als die niet goed zitten, ga ik naar een h en m of bestel ik ze daar.
    Leuke schoenen idd! Ik heb shop inspiratie, nu nog tijd vinden, of maar uitproberen wat mijn baby vindt van mama die schoenen shopt ;).
    Bedankt voor alle tips!
     
  2. Jinxx

    Jinxx Fanatiek lid

    12 jan 2014
    2.024
    1.040
    113
    Die heb ik ook, echt ideaal! En ze zijn nog gewoon verkrijgbaar hoor, heb er toevallig laatst nog een aantal gekocht :)
     
  3. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.268
    11.879
    113
    Oh, komt vast goed. Ik zou trouwens wel een skinny aan doen als je gaat passen. Dan weet je meteen of het staat!
     
  4. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    enkel laarsjes, nikes, allstars, adidasjes, pumps, ballerina's... Wat niet eigenlijk!
     
  5. Veera

    Veera Niet meer actief

    Sneakers met sneakersokken, blijft wel zitten hoor
     

Deel Deze Pagina