Ik vind Vince een leuke naam (wel al gewoon Vince) Staat ook in onze top 5. Ik heb overigens die associatie niet zoals hierboven beschreven- waarin het wordt uitgelegd als aso-naam- Vind het een stoere naam. Van deze tijd. Wel wat verder ontwikkeld zeg maar als djayden etc.
Denk dat t gewoon Vince wordt. En ik vind t absoluut geen aso naam. Verre van dat. Maar dat is sowieso heel persoonlijk. Vind zelf namen als Dylano of Tysan etc juist weer wat aso. Wat eigenlijk best dom is want ik ken persoonlijk niemand met die naam dus kan er ook niet over oordelen. Welke namen hebben jullie nog meer Juleah....(ook n leuke naam trouwens........ Juleah...mmm). Xxx.
Vince zonder twijfel! Zo heet mijn zoontje ook. Hele stoere naam en ik krijg er zoveel leuke reacties op! Vinz vind ik ook te geknutseld. Vince Aaron vind ik trouwens ook een leuke combi!
V.ince inderdaad! Andere ziet er meer uit alsof je toch nog origineel probeert te zijn maar dat dan mislukt is .